Статті

«DREMA», «FURNICA», SOFAB» - зустріч професіоналів

Деревообробна і меблева промисловість відіграє в Польщі важливу роль – обробка деревини дає більш ніж 2% ВВП країни, забезпечує робочі місця для понад 300 тис. осіб. Однак, незважаючи на хороший стан, цей сектор як і раніше потребує натхнення, і, таким чином, - інновацій, професіоналізації і передової практики.

І тут на допомогу приходить Міжнародна виставка машин та інструментів для деревообробної і меблевої промисловості «DREMA 2016», а також Міжнародна виставка компонентів для виробництва меблів «FURNICA», Міжнародна виставка оббивних матеріалів та компонентів для виробництва м’яких меблів «SOFAB» і Виставка машин та компонентів для текстильної промисловості і промисловості одягу та взуття «INTERMIC», що відбуваються паралельно.

Створи перевагу!

Виставка «DREMA» - це найбільша подія в Польщі та Центральній і Східній Європі, що присвячена популярній галузі обробки деревини, яка щороку приваблює натовпи відвідувачів та експонентів зі всього світу. Одночасне поєднання 4 блоків тематик і комплексна експозиція роблять виставку надзвичайно важливим інструментом для створення конкурентної переваги компанії, як всередині країни, так і за її межами. Основні цілі цього заходу – це просування найбільш сучасних машин, інструментів, технологій та рішень, а також навчання і демонстрація сили польських виробників, що працюють в цій галузі. Кожен, хто в період з 13-16 вересня з’явиться на території Міжнародного Познанського Ярмарку, буде мати можливість ознайомитися з інноваціями з галузі оснащення машинного парку, проаналізувати запропоновані компоненти, оформлення і матеріали для виробництва меблів, а також отримати інформацію щодо майбутніх трендів в дизайні.

Виставки «DREMA», «FURNICA», «SOFAB» і «INTERMIC» також виконують фундаментальну інтегруючу роль національних представників деревообробної і меблевої промисловості. Завдяки тісній співпраці з найважливішими в галузі Асоціаціями і Палатами, це місце дає змогу представити потенціал польської обробки деревини і досягнення професіоналів, що пов’язані з виробництвом меблів, а також обговорити поточні питання, які виникають в галузі і розробити бачення подальшого розвитку з метою створення високого положення польських брендів у світі.

Оцінені заходи

Про престиж «DREMA» свідчить той факт, що це єдина в Польщі і одна з декількох у світі галузевих подій, яка проводиться за підтримки Європейської федерації машин для обробки деревини «EUMABOIS». Крім того, як Міжнародна виставка машин та інструментів для деревообробної і меблевої промисловості «DREMA», так і Міжнародна виставка компонентів для виробництва меблів «FURNICA» і Виставка машин та компонентів для текстильної промисловості й промисловості одягу та взуття «INTERMIC» отримали рекомендацію Польської торгової промислової палати!

Організатори сподіваються, що візит у Познань на цьогорічні виставки «DREMA», «FURNICA», «SOFAB» і «INTERMIC» 13-16 вересня 2016 р. буде для продуктивним, а пропозиція експозиції і супутніх заходів, підготовлена Міжнародним Познанським Ярмарком та партнерами, перевершить очікування!

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com