Новини

«Vauth-Sagel» для вузьких меблевих модулів

Німецька компанія «Vauth-Sagel» пропонує нове покоління висувних колон VSA призначене для модулів, ширина яких 300-400 мм. Із новою фурнітурою при відчиненні дверцят шафи вміст секцій автоматично переміщується назовні, забезпечуючи легкий доступ до нього.

Для шаф шириною 150; 200 і 300 мм виробник випустив бічну шухляду DSA. Користуватися вузьким висувним модулем підлогової шафи з такою шухлядою комфортно й зручно. Встановлення також не забере багато часу й не потребує спеціальних інструментів. Для шаф із маленьким внутрішнім обʼємом ця система є незамінною, до того ж шухляду можна кріпити праворуч або ліворуч.

«Vauth-Sagel» розширила також модельний ряд системи Öko, призначеної для сортування відходів.

Особливу увагу компанія приділяє наповненню для кутових модулів – продукції, яка є своєрідним показником кваліфікації підприємства, що випускає такі механізми. Нагадаємо, саме компанія «Vauth-Sagel» першою представила для кутових шаф каруселі без осі, які можна монтувати під мийку. Інновація особливо актуальна для наших домогосподарок, які найчастіше віддають перевагу розміщенню мийки в кутку кухні.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал