Меблевикам

Закордонні бізнесмени шукають партнерів

Як ми вже повідомляли, Офіс із просування експорту в Україні та Українська асоціація меблевиків взялися створювати Кластер українських експортерів меблів.

Цей намір поки що на початковому етапі, але вже зараз Офіс допомагає українським виробникам користуватись мережею Enterprise Europe Network, щоб знаходити зарубіжних партнерів.

Наразі розміщуємо список закордонних компаній, які через мережу Enterprise Europe Network шукають партнерів, якими можете стати й Ви:

1) Французька сорсингова компанія шукає виробників поверхонь для столів у Східній Європі.

2) Французька сорсингова компанія шукає виробників фанерних профілів у Східній Європі.

3) Литовська компанія шукає постачальників матеріалів для фурнітури на дистриб’юторських умовах.

4) Компанія шукає постачальників апаратних деталей та монтажної фурнітури для меблів та інтер’єру за дистриб’юторським договором

5) Британська меблева компанія шукає партнерів для виготовлення шаф із MDF та ДСП, які також можуть виготовляти фасади шухляд за допомогою технології вінілового покриття.

6) Польська виробничо-торговельна компанія шукає виробників дерев’яних побутових виробів, постачальників хвойних поріддерева та виробників фанери.

7) Бельгійська компанія шукає майстрів із виробництва інноваційних дитячих крісел.

8) Угорське підприємство роздрібної та оптової торгівлі продукцією для облаштування ванних кімнат шукає постачальників меблів для ванних кімнат, сантехніки та керамічної плитки.

9) Данський дизайнер шукає виробників дерев’яних декоративних фігурок.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал