Новини

Гардеробні: свіжі ідеї

     Головне, що впадає в очі кожній жінці під час перегляду зарубіжних фільмів, - це окрема гардеробна кімната в квартирі. Тільки уявіть ... Одного разу, виділивши простір для гардеробної кімнати, можна назавжди позбавити себе від багатьох клопотів. Адже це дуже зручно і практично!

      Існує думка, що якщо у чоловіка повинен бути робочий кабінет, то у жінки обов᾿язково повинна бути гардеробна кімната. Безумовно, в цьому щось є!

        У модниць відразу виникає образ такого собі маленького царства, куди можна увійти й оглянути свої володіння: в центрі розташовано дзеркало в повний зріст, на нижніх поличках акуратними рядами розставлене взуття, на вішалках сукні та костюми, а під стелею приховані коробки з капелюшками й сумочками - всюди порядок, все видно й легко дістається. Наявність гардеробної кімнати позбавить від безлічі шаф і поличок для взуття в передпокої - кожна пара взуття й елемент одягу отримає своє місце і вже не загубиться й не забудеться, а в кімнатах, звільнених від зайвих меблів, стане просторіше й буде легше дихати.

     У якийсь момент мрійниця може засмутиться, адже в її квартирі немає вбиральні. Повірте, в наш час це не є проблемою! Насправді гардеробна завжди може з᾿явитися - зараз не тільки власники новобудов можуть похвалитися такою кімнатою, які часто передбачені в плануванні житла, а й жителі старих квартир завжди можуть замовити виготовлення гардеробної кімнати.

      Сьогодні меблеві компанії і виробники пропонують різні збірні конструкції гардеробних та розробляють їх на замовлення з урахуванням побажань і можливостей будь-якої житла клієнта.

      Пропонуємо Вашій увазі фотодобірку із свіжими ідеями щодо облаштування гардеробної.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал