Меблі

Незабаром меблі «Миро-Марк» будуть у більшості регіонів світу

Завдяки зростанню виробничих потужностей та приведенню якості продукції до світових стандартів меблева фабрика «Миро-Марк» постійно розширює своє представництво за кордоном.

Її меблі вже можна придбати у більш ніж десяти країнах на різних континентах. Зокрема, це країни ближнього зарубіжжя (Грузія, Казахстан, Молдова), країни Євросоюзу (Данія, Естонія, Німеччина, Румунія, Польща, Чорногорія), а також Саудівська Аравія та Південно-Африканська Республіка.

Технологічні можливості фабрики «Миро-Марк» дають змогу швидко реагувати на нові віяння меблевої моди, а також специфічні потреби споживачів різних національних культур. Для цього фахівці підприємства регулярно вивчають попит та розробляються нові моделі. І тому  в компанії впевнені: незабаром меблі фабрики «Миро-Марк» будуть доступні у більшості регіонів світу.

Через економічну нестабільність та політичні негаразди багато виробників, намагаючись втриматися на меблевому ринку, змушені використовувати дешевші матеріали гіршої якості й спрощувати технологію. У компанії «Миро-Марк» незмінно дотримуються головного правила: «Стиль та якість у кожній деталі».

З пропозиціями про співпрацю до компанії все частіше звертаються іноземні партнерами. Нині торгова марка «Миро-Марк» зареєстрована у Державній службі інтелектуальної власності й про неї знають вже у багатьох країнах Європи та Азії. Усі матеріали, які використовують для виробництва меблів, мають європейське походження й відповідну, прийняту в країнах Євросоюзу, сертифікацію. Завдяки новітнім технологіям, котрі дають змогу суттєво удосконалити, оптимізувати та збільшити обсяги виробництва, компанія планує й надалі розширювати географію співпраці з іноземними колегами.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал