Новини

За підсумками року УАМ визначила й нагородила кращих своїх членів

Під час корпоративного святкування членами Української асоціації меблевиків Нового року з ініціативи УАМ відбулося нагородження членів УАМ за їхні досягнення в 2017році в таких номінаціях: «Прорив року», «Експортер року», «Активіст УАМ», «Успішне партнерство/Колаборація», «Благодійник», «Меблевий дизайн», «Меблеві новації», «Кайдзен-відмінник», «Відкритість та обмін досвідом», «Регіональний меблевий драйвер».

Отже, хто й за що був вигороджений.

       У номінації «Прорив року» кращими названі компанії «Еліо Україна» (за успішиу презентацію на виставці в Кельні), «Варениця Мануфактура» (вийшла за рік на три глобальні ринка), «Домберг» (започаткування експорту й реалізація крупного проекту в Ізраїлі).

        У номінації «Експортер року» відзначені компанії «Меркс» (за експорт продукції до Австралії), «АМФ» (за регулярний експорт стільців до багатьох країн світу).

         «Активістами УАМ» названі компанії «Лівінг Вуд Україна» (за активну участь у заходах УАМ), «КМКЯ» (за активну допомогу в організації виставок), «Woodstore” (за позитивні зрушення в ситуації з блокуванням податкових накладних),  «LTL-Group» (за активну участь у заходах УАМ), «Партнер» (за активну участь у заходах УАМ).

        У номінації «Меблевий дизайн» кращими названі такі компанії: «Родинне дерево»  (за успішні трендові колекції меблів, створені власними дизайнерами), «Зеген» (за трендовий та витончений дизайн меблів лакшері-сегменту), «Майстер-Крафт» (за індивідуальний підхід при розробці трендового, успішного, клієнтоорієнтованого дизайну), «First Family» (за смарт-дизайн кухонь та корпусних меблів).

 

       У номінації «Меблеві новації» нагороди отримали компанії «Блюм Україна» (за «розумну» фурнітуру), «Меблеві технології» (за регулярний пошук меблевих новинок на міжнародних виставках та в ході  торгових місій і запровадження їх в Україні), «Кассоне» (за розробку та виготовлення меблів для ресторану морозива "Gelarty", особливістю якого є барна стійка, схожа на крижану брилу).

      Номінація «Успішне партнерство/Колаборація» дісталася команії «Павлик»/«Ескада-М»/«Marko» (за успішне втілення кластерної ініціативи).

        «Кайдзен-відмінниками» названі компанії «Павлик»,  «Марко», «АГТ-плюс» - за успішне запровадження кайдзену на виробництві.

        Номінація «Відкритість та обмін досвідом» дісталася компаніям «Вавілон» (за активне поширення у соціальних мережах здобутих знань та набутого досвіду), «МебельОК» (за розповсюдження знань із маркетингу в меблевому бізнесу).

        У номінації «Регіональний меблевий драйвер» кращими є компанії «Ескада-М» (за активну співпрацю з членами УАМ), «АФМ» (за державно значиму ініціативу), «Дніпропетровський меблевий комбінат» (за приклад потужного виробництва).

       «Подяку за благодійність» отримали компанії «Сіті гранд» (за допомогу меблями  Київському  реабілітаційному центру сліпих), «Нова Технолоджі Хорека» (за постійну допомогу дітячим садкам, людям похилого віку та онкохворим дітям), «Твій Стиль Плюс» (за залучення меблевиків до участі в різноманітних благодійних проектах), «Пластікс Україна» (за участь в різноманітних благодійних проектах), «Меркс» (вже чотири  роки компанія є партнером і спонсором Команди мужніх на благодійному «Пробізі під каштанами». Всі кошти йдуть на підтримку Центру дитячоі кардіологіі та кардіохірургії («Охмадит»).

       Торік  цьому ж лікувальному закладу передали меблі.  У  львівській обласній лікарні «Охмадит» відкрито першу в Україні сімейну кімнату. Всі меблі для неї виготовила та передала на благодійних засадах компанія «Меркс»).

       Виголошено подяку партнерам: Владлену Сисуну, ПР ООН (за навчання в рамках програми  ООН «Зміцнення бізнес-об’єднань малих та середніх підприємств»), команді «SMART PEOPLE» (за потужну управлінську програму для керівників меблевого бізнесу), Ользі Іванченко, ЄБРР (за активну підтримку проектів та інформування про програми ЄБРР для власників бізнесу), команді Офісу з просування експорту (за ініціативу створення Кластеру експортерів меблів та ексортне сприяння меблевиим компаніям), команді Києво-Могилянської бізнес-школи (за навчання в рамках Програми ООН  «Зміцнення бізнес-об’єднань малих та середніх підприємств»), команді  Торгово-промислової палати України (за надання даних про можливості експорту українських меблів до ЄС та інформування про корисні для меблевиків програми від ТПП).

       За залучення до УАМ нових членів подяку отримали компанії  «Ескада-М», «Меблеві технології», «Лівінг Вуд Україна», «Дубок. ЮА».

 

 

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал