Статті

«REHAU»-МЕБЛІ – створи свій неповторний всесвіт

На початку березня в Києві відбулася визначна подія у сфері дизайну та інтер’єру – меблева виставка «Меблеві технології, комплектуючі, текстиль 2016». Компанія «REHAU» презентувала свої продуктові новинки з огляду на сучасні світові тенденції у виробництві меблів, а також запропонувала комплексні рішення для комфортного облаштування житлового простору.

Цьогорічна експозиція вперше була поділена на зони відповідно до сфер застосування – кухня, ванна кімната та облаштування терасного простору. Основна увага була приділена колекціям високоглянцевих фасадів RAUVISIO brilliant та скляному ламінату RAUVISIO crystal.скляний ламінат

Новинкою цього сезону від компанії «REHAU» стало комплексне рішення для виробників меблів – готові фасади з RAUVISIO brilliant та лазерною крайкою RAUKANTEX pro (laser edge). Завдяки безшовному поєднанню плити та крайки забезпечений ідеальний глянець поверхні та вигляд єдиного цілого. У сукупності із процесом нарізання та крайкування безпосередньо авторизованим партнером компанії досягнуто оптимальної якості деталі. Особливістю готових фасадів від «REHAU» з RAUVISIO brilliant є двобічна високоглянцева поверхня, що є стійкою до впливу УФ-випромінювання і проявляє «ефект лотосу». Завдяки лазерній технології крайкування забезпечена вологостійкість та термостійкість готових деталей, що є важливим аспектом для меблів на кухні та у ванній кімнаті. Крім того, замовити готові фасади з RAUVISIO brilliant та лазерною крайкою RAUKANTEX pro тепер має змогу і кінцевий споживач, можливе виконання стандартних розмірів, а також виготовлення фасадів згідно з індивідуальними проектами.

Панно з декорів скляного ламінату RAUVISIO crystal також заслуговувало особливої уваги. Завдяки поєднанню яскравих та пастельних кольорів, воно мало вигляд стильної картини, яку можна застосовувати як декоративний елемент для оформлення інтер’єрів.

стед "Rehau"Відвідувачі виставки мали змогу ознайомитися також і з іншими рішеннями для виробництва меблів від компанії «REHAU». Так, на стенді було представлене комплексне рішення для кухні. Фасади кухні виконані зі скляного ламінату RAUVISIO crystal, як опорні елементи застосовані ніжки із колекції RAUVARIO, для оформлення стільниці взято крайку RAUKANTEX designо, у виробництві якої застосовували цифрову технологію нанесення декору. Не менш цікавою новинкою є розробка компанії «REHAU» в галузі кухонних плінтусів – RAUWALON perfect-line із прихованим ущільнювачем, завдяки чому забезпечений безшовний перехід стільниці у плінтус і досягнуто ефекту єдиної поверхні. Новий тип ущільнювача особливий не тільки з огляду на функціональність, а й тим, що відкриває цілковито новий простір у дизайні кухонь. Асортимент декорів стандартної програми відповідає найбільш популярним декорам стільниць таких виробників, як «Еггер», «Кроношпан», «Кроно-Україна», «LuxeForm», «Пфляйдерер» тощо. Система жалюзі RAUVOLET Frame 4 приховає все від сторонніх очей та суттєво зекономить простір на кухні.

Душова кабіна у ванній кімнаті виготовлена з мінерально-акрилової плити RAUVISIO mineral та надтонкого скляного ламінату RAUVISIO crystal slim. Завдяки товщині у 4 мм, скляний ламінат можна застосовувати як кахель на кухні та у приміщеннях з підвищеною вологістю. Крім того, незвичним рішенням стало виконання міжкімнатних дверей із використанням RAUVISIO crystal, а нанесене фрезерування додало витонченості та завершеності цьому інтер’єрному елементу.

Для оформлення терасного простору компанія «REHAU» запропонувала терасну дошку RELAZZO. Асортимент кольорів, шість типів поверхні, три варіанти ширини, а також добре помітна та відчутна на дотик текстура натурального дерева відкривають безмежний простір для буяння фантазії. Колекція RELAZZO надихне вас і допоможе відкрити новий рівень комфорту на свіжому повітрі.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал