Новини

Наші в Парижі

На Щорічному тижні дизайну у Парижі, де представляють найяскравіші зразки дизайну з усього світу, до ТОП-10 предметів, які потрібно побачити, потрапив стілець Buffalo від української дизайн-студії Svoya Studio. 

Також Стілець Buffalo відзначили в огляді CNN як один із 10 найбільш цікавих об'єктів, а в головній статті французького Le Figaro, присвяченій цій події, серед 8 найкращих предметів величезної виставки опинився диван Tao українського дизайнера Павла Вєтрова для MoDi, раніше вже відзначений найпрестижнішою світовою дизайн-премією Red Dot 2016.

У дивані Tao за задумом дизайнера поєднано контрастність та гармонію, Схід і Захід, ретро та сучасність. Диван Тао, ніби пазл, складається з різних частинок, які гармонійно доповнюють одна одну. Вдалий мікс матеріалів, фактур і кольорів у поєднанні з оригінальною формою перетворюють Tao на яскраву деталь інтер’єру із певним упізнаваним настроєм. Модель пасує як для затишної вітальні, так і динамічного офісного приміщення.

Стілець Buffalo зроблений з дерева та металевих елементів. Сидіння виконане зі шкіри. На думку його творців, стілець залишає поле для творчості та відображає індивідуальність його власника.

Високі нагороди, які отримали українські дизайнери, свідчать про те, що український предметний дизайн надшвидкими темпами еволюціонує і вже починає наздоганяти європейські тренди.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал