Новини

«Лісдеревмаш» на виставці в Дубаї

         З 12 по 14 березня в Дубаї (Обʼєднані Арабські Емірати) проходила головна виставка індустрії деревообробки й виробництва меблів Близького Сходу – «Dubai WoodShow». Цього року відвідувачам учасники форуму демонстрували чимало сучасних технологій обробки деревини, розробники яких сфокусувалися на ідеї екологічності своїх рішень.

           Ось що про це сказав, приміром, Юрген Коппел, президент Європейської федерації виробників деревообробного обладнання: «Приємно брати участь у цьому заході. Ми представляємо кілька італійських і німецьких брендів. 10 років тому в промисловість було впроваджені технології оцифрування, а тепер це стало вже звичним такого механізму можуть розроблятися й створюватися найсміливіші та найскладніші проекти. Автоматизація  й роботизація – це ключ до зростання й розвитку промисловості, тож і  деревообробні машини тепер використовують інтерфейс Human-Machine. Це не тільки допомагає зменшити кількість помилок, генерувати ефективне енергопостачання або зменшити шумове забруднення, але й зменшує потребу в людській робочій силі. Арабські Емірати, як засвідчила виставка в Дубаї, можуть бути самодостатніми у виробництві меблів з дерева, враховуючи експертне ноу-хау, цифрове підключення та технологічні інновації, які має цякраїна».

        За даними організаторів, на їхній виставці цьогоріч  були представлені 240 учасників і 530 брендів із більш ніж 20 країн світу. Вони відзначають, що близькосхідний регіон поступово стає головним імпортером деревини, й одна з найбільших часток таких  закупівель припадає саме на Арабські Емірати. Причиною високого попиту експерти називають зростання галузей будівництва й виробництва меблів. Україну вони називають значущим експортером деревини, що пройшла первинну обробку.

           Як організатор головної української події аналогічної тематики – виставки  «Лісдеревмаш», компанія «АККО Інтернешнл» підтримує давні партнерські відносини з оргкомітетом виставки в Дубаї. Тож скористалася можливістю представити на цьому форумі Україну, як потенційний ринок для виробників обладнання та інструменту.  З огляду на склад учасників для української сторони це  - хороша нагода привернути увагу до України та її ринку компаній з Китаю, Туреччини, Індії, Малайзії, ОАЕ і ряду європейських країн.

        Формат присутності  виставки «Лісдеревмаш» на форумі в Дубаї цього року було дещо розширено. Свої деревообробні рішення й можливості на спільному стенді стенді змогли представити також і компанії-члени Української Асоціації деревообробного обладнання (УАДО), давнього партнера виставки.

       Доречним буде зазначити, що минулого року, як свідчать експерти, в усьому світі зросла торгівля деревиною, яка переробляється в балки й дошки. Із десяти найбільших світових країн-експортерів лісу обсяги поставок збільшили у порівнянні з попереднім роком  Росія, Німеччина, Україна та Австрія. Світова лісова промисловість зросла в геометричній прогресії протягом останніх кількох років, і це також мало підтвердження на близькосхідній галузевій виставці а Дубаї.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал