Новини

Меблева асоціація поповнилася 12 новими членами

На лютневому засіданні правління УАМ до складу галузевої асоціації було прийнято рекордну для такої процедури кількість нових членів.

Стисло представимо їх.

Компанія «Антресоль (Київ). Спеціалізується на виготовленні меблів на замовлення – кухонь, корпусних меблів, меблів для ванних кімнат, шаф-купе, гардеробних, прихожих.

ТОВ «ЛЗ «Аврора» (українське представництво «Helios Group») (Черкаси). Просуває на український ринок лако-фарбові матеріали відомого виробника. Є в його асортименті й група товарів для деревообробної промисловості. Вони розроблені для забезпечення високоякісного захисту, який водночас підкреслює природну красу деревини. Відповідають вимогам клієнтів щодо максимальної надійності й безпеки та підтримують дбайливе ставлення до природи шляхом дотримання суворих екологічних вимог і новітніх тенденцій у сфері екологічно безпечних покриттів. Це стосується й біомасел, концентратів для тонування масел, й ЛФМ на водній основі для інтер’єру та екстер’єру, патин, поліуретанових матеріалів, шпаклівки.

Меблева фабрика «Гермес» (Київ).  Працює на ринку України другий десяток років, її торгову марку знають і шанують у різних регіонах країни. Широким є спектр моделей її корпусних меблів, багатим став за ці роки асортимент продукції в поміркованому діапазоні цін. Виготовлення меблів для кухні за індивідуальними замовленнями, шаф-купе з вимірами на місці монтажу - пріоритетне спрямування діяльності компанії.

ТМ «Магніт» (Біла Церква). Компанія «Магніт» заснована 1996 року. За ці роки нею пройдений шлях від невеликої фірми до конкурентної компанії в меблевій галузі, яка працює з клієнтами по всій Україні. Компанія  займається реалізацією меблевої фурнітури, а також виробництвом МДФ-фасадів, фасадів для шаф-купе, кухонних фартухів під зареєстрованою торговою маркою. Компанією проводяться постійні маркетингові та рекламні заходи, спрямовані на максимальне задоволення потреб клієнтів. Її менеджери регулярно відстежують новинки в меблевій галузі та пропонують тільки  якісні матеріали.

Компанія «Укрмеблі» (Київ). Є виробником корпусних меблів. Розробляє та впроваджує в життя проекти власних конструкторів за ескізами дизайнерів або клієнта. Підхід до кожного замовлення індивідуальний, із врахуванням усіх побажань. Крім основних послуг, компанія може розробити перепланування і дизайн приміщення, зробити розстановку меблів. Її асортимент - це не тільки кухні, шафи-купе, стінки, а й інші види меблів.

ТОВ «Real Trade» (Харків). Спеціалізується на виготовленні інтер’єрів із каменя – кварцу, акрилу, керамограніту, натурального та напівкоштовного. Є офіційним представником 15 престижних світових брендів. Виготовляє на замовлення стільці, тумби, барні стійки, оформляє сходи. Компанія готова працювати з нестандартними замовленнями.

ТОВ «Хаммер Маркет» (Київ). Постачальник клейових та лако-фарбових матеріалів, а також абразивів. Продає обладнання для фарбувальних процесів.

ТОВ «Дукор» (Київ). Виробник та імпортер товарів для будівництва, розваг та спорту. Пропонує найкращий спектр дитячих, спортивних комплексів й обладнання, вуличних меблів. Виробляє дитячі комплекси, гойдалки, каруселі, балансири, дитячі гірки, пісочниці. Надає весь спектр послуг: від консультації, розрахунку, виміру до монтажу та обслуговування ігрових комплексів.

Торгово-виробнича компанія «Андромеда» (Київ). Виробляє двері, меблі з масиву, здійснює комплексну розробку інтер’єрів під замовлення або за готовим дизайн-проектом, або надихається ідеями замовника.

Фабрика меблів «Lisma» (Тернопіль). Йде в ногу з тенденціями в сфері дизайну інтер’єрів, постійно поповнюючи асортимент новими виробами. Виготовляє надсучасні меблі на будь-який смак.

«FROP Wooden corporation» (Івано-Франківськ). Компанія пропонує виготовлення меблів різної складності з масиву за індивідуальним замовленням. Використовує в меблярстві екологічно чисту та якісну деревину, фурнітуру. Працює на сучасному обладнанні.

                             *  *  *

Крім приємної церемонії прийняття нових членів, порядок денний засідання правління УАМ передбачав інформування про проект колаборації між вітчизняними дизайнерами та виробниками для створення бренду й презентації його на міжнародних виставках; презентування програми реформ «Вільна економіка» її розробниками; обговорення  заходів на виставці «KIFF-2018», інформування про започаткування компанією «LTL Group» «Школи малярів»; затвердження бюджету УАМ на 2018 рік та розгляд  інших поточних питань.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал