Статті

Чи доречні пластикові меблі на кухні?

 

     Найпростіше сказати, що пластику не місце на кухні. Але насправді без цього матеріалу сучасна кухня практично не обходиться, починаючи з кухонних фасадів, які ним нерідко опоряджуються.

       Кухня з пластика являє собою не тільки обробку каркаса й фасадів, а й дизайнерські вирішення. Дизайн гарнітуру може бути найрізноманітнішим - під емаль, дерево і методом постформінгу - пластик здатний імітувати будь-яку обробку. Нюанс полягає в тому, що високі фасадні панелі варто двічі облицювати. Такий процес допоможе уникнути деформації пластика й можливого вигинання..

      Пластикові матеріали мають досить тривалий термін служби. Це неймовірно практичний і надійний в експлуатації продукт, який має безліч переваг:

      незначно або зовсім не линяє внаслідок впливу УФ-променів;

      слабо піддається порізам і ударам;

     не боїться перепадів температури;

     температура не позначається на таких панелях;

    пар не зіпсує такий матеріал.

    Також, достоїнством пластика є і те, що глянсова поверхня матеріалу розширює кухонне приміщення в плані візуалізації й вельми естетична на вигляд.

      Які предмети меблів з пластика можуть використовуватися на кухні.

       Не тільки фасади можуть бути виконані з використанням пластика. Нерідко з такого матеріалу виготовляють кухонні фартухи й стільниці. Це допоможе забезпечити досить практичне використання й ефектне оформлення.

       Оригінальним і неймовірно вдалим вирішенням стане фартух декоративного призначення з однотонного листа пластмаси. Така вертикальна панель не тільки захистить поверхню в робочій кухонній зоні, але й стане альтернативою дорогій скляній панелі із загартованого матеріалу.  Фартух із пластику обійдеться клієнтові дешевше, а вигляд матиме стильний і допоможе повністю змінити інтер᾿єр кухонного приміщення. Глянцеві фартухи чудово відображають потоки світла, чим збільшують загальну освітленість приміщення.

      Безсумнівно, хорошим вирішенням стане  й  стільниця з пластика - під дерево.

      Також, доповнити кухню можна й пластиковими меблями: стільцями, стелажами, столиком, кутовим диваном, кріслом, стильним столом-сундуком.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал