Меблевикам

Вони навчать вас продавати меблі

Пропонуємо ознайомитися із списком літератури, яка переконає вас, що можна домогтися високого показника продажів. Поради знавців цієї справи допоможуть зробити кар’єру продавця-консультанта меблів.
  1. Френк Беттджер: «Вчора невдаха, сьогодні процвітаючий комерсант».

У легкій захоплюючій манері автор розповідає, як йому вдалося домогтися величезного успіху в продажу страховок. На реальних діалогах і ситуаціях із клієнтами Ф. Беттджер показує, яку техніку він використовував для схилення їх до покупки страховок. У книзі також показана дуже проста й дієва система розвитку особистісних якостей продавця.

  1. Френк Беттджер: «Щасливий торговець».

Після прочитання першої книги цю вже годі й рекламувати: вам самим захочеться продовження! Зауважимо лише одне: в ній наведено цілі сторінки з діалогів з клієнтами. Дається докладний аналіз реальних ситуацій і показано, що вплинуло на той чи інший результат.

  1. Гарі Фрідман: «Ні, спасибі, я сам подивлюся»

Автор книги сам колись був продавцем меблів і багато прикладів в книзі він наводить із меблевої сфери. Читається легко. Пізнавальна. Багато прийомів продажів просто повторити. Описано цікаві фішки для закриття угоди.

  1. Ог Мандіно: «Найбільший в світі торговець»

Ця книга допомагає розвинути в собі особисті якості, які допоможуть вам досягати своїх цілей в продажах, роботі, житті.

  1. Сергій Александров: «Як стати асом меблевих продажів»

Ця книжка – інструкція до дій для продавців меблів, адміністраторів і керівників меблевих салонів.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал