Новини

Переосмислення пластика

      Пластикове забруднення - серйозна екологічна проблема, а боротьба з ним хвилює уми багатьох. Міланська галеристка й тренсеттер Россана Орланди пропонує робити світ кращим за допомогою дизайну й запускає дизайнерський конкурс «Ro Plastic Prize».

     Пластикове сміття - один з найбільших доступних нам ресурсів. І його можна застосувати з користю. Що ми можемо зробити в той час, поки дослідники розробляють біорозкладні полімери? Повторне використання, переробка й переосмислення пластика - завдання, які «Ro Plastic Prize» ставить перед світовим дизайн-спільнотою.

      Мета конкурсу - кинути виклик і надихнути, змусити інакше поглянути на те, з чого зроблені оточуючі нас речі. До участі запрошують усіх дизайнерів - з усіх країн, різного віку, з будь-якою освітою. Необхідно представити свій проект, де головну роль буде грати перероблений пластик. Категорій чотири: дизайн, текстиль, упаковка, інновації. Кращі проекти, що вийдуть у фінал, представлять в галереї Россано Орланди під час Міланського тижня дизайну 2019. Професійне журі вибере по одному переможцю в кожній категорії, нагородою для кожного з них стане приз в розмірі 10 000 євро.

       Роботи приймаються до 10 березня 2019 року.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал