Статті

Стає модним готувати на вишуканих кухнях

       До таких кухонь, безсумнівно, належить також інноваційна модель Grangusto від неймовірно талановитого й іменитого французького дизайнера Марка Садлера, яку він створив для італійської компанії «Riva 1920» і яка стала голосною премʼєрою минулого року в світі найпомітніших меблевих досягнень.

      Ми розповідаємо й показуємо її, аби українські меблярі були в курсі світових трендів і рівняли свої вироби на творіння світових авторитетів.

       

       Кухня Марка Садлера подобається всім: від пристрасних кухарів і дизайнерів до тих, хто цінує веселощі й інтелектуальний сучасний стиль. Цій моделі притаманні  професіоналізм, елегантність, смак і комунікативність. Grangusto - напівпрофесійна кухня з масиву дерева й шпону. Вона поєднує в собі якість столярного виробу з інноваційними технологіями, а чудові матеріали й елегантні деталі перетворюють функціональність в елегантність.       

         Центральний острів складається з консольного верху, підтримуваного залізною підставою, що приховує набір стільців. Кухонна поверхня виготовлена і​​з складного композиту, в якому скло, кераміка й кварц. Кухня оснащена винною шафою.

       Масивний острів - головна фішка кухні за дизайном Марка Садлера. Деревʼяна стільниця із цільного деревʼяного зрізу стоїть на сталевій підставі, в якій передбачені отвори для утримування табуреток, коли ними не користуються.  Загалом у традиції фабрики - робота з деревом, це продемонстровано  повною мірою і в дизайні презентованої кухні.

       Цікавий маркетинговий хід виробника: кожен покупець цієї кухні отримує в подарунок вирощену рослину - так бренд дякує природі, яка виростила дерево для виробництва його кухонь.

      Це дійсно так: сфера інтересів бренду  - виключна натуральність та екостиль. Причому  ставлення до масиву дерева на фабриці те ж, що й до живої істоти - і в цьому полягає її філософія, яка декларує простий і мудрий постулат:«Ліс - це безцінний подарунок природи». Засновники «Riva 1920» вважають, що масив і «хімія» несумісні, й використовують у виробництві своїх меблів виключно безформальдегідні вінілові клеї, фарби на основі натуральних пігментів. Екологічно чисті меблі «Riva» безпечні й на всіх виробничих етапах, що не завдає шкоди здоровʼю персоналу фабрики. Переважно цією компанією використовується спеціально вирощена деревина, так званий перенасажденний ліс, але не тільки. Фабрика використовує дубові палі з пристаней Венеції, які простояли в воді десятки й сотні років, доісторичну деревину каурі - тобто, все те, що самим часом перевірено на міцність. Приміром, вручну відполірована стільниця для кухні моделі Сube, спроектованої все тим же Марком Садлера, виконана з новозеландського каурі віком 48 тисяч років!

      «Riva» не прагне здешевлювати  виробництво. Більше того, на фабриці кожен елемент меблів персоналіфікований. Все це й зробило «Riva 1920» культовим брендом обох століть.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал