Новини

Залишаються знаки на вашій скляній панелі? - Уникати знаків від всмоктувальної пластини можна з покриттям MTC від euroTECH

У скляній та віконній промисловості для транспортування скляних стін використовуються всмоктуючі чашки. Все може здатися добре відразу після встановлення панелей. Але коли вони вперше туманують, конденсація часто виявляє усмоктувальні знаки, які неможливо легко видалити. 

Щоб не допустити таких знаків, вакуумні експерти компанії euroTECH Vertriebs GmbH, головний офіс якої розташована в Гейлінгені біля Балінгена, розробили та запатентовали кришку всмоктувальної пластини.

Зображення 1: Кришка втягувальної пластини для всмоктуючих пластин діаметром 150 мм

 

Зображення 2: кришка втягувальної пластини для всмоктуючих пластин діаметром 100-115 мм

 

Зображення 3: Всмоктувальна пластина на підйомнику без МТС

 

Зображення 4: Вставна пластина на підйомному пристрої з МТС

 

Зображення 5: пружна стрічка тримає кришки у правильному положенні

 

Зображення 6: МТС за скляною панеллю

Галарея

Під час виготовлення печаток для всмоктування чашки матеріал укріплюється хімічними компонентами та засобами для розм'якшення. Ці речовини туманні або взаємодіяти з покриттям, коли вони вступають в контакт зі склом. Всмоктувальні чашки також можуть спричинити руйнування стінок склопакетами в залежності від герметизуючої губки чашки та структури підтримуючої поверхні (канавки, шпильки тощо). Якщо ці позначки не видаляються негайно, вони стануть видимими, коли пари будуть піддані пари.

Компанія euroTECH розробила кришки відсмоктувальних пластин MTC для вирішення цієї проблеми та запобігання відсмоктування на чутливих скляних поверхнях. Кришки виготовляються з масляного поліетилену, що не містять силікону, що не залишає ніяких помітних слідів на склі, за умови, що матеріал залишається у хорошому стані.

Кришки всмоктувальної пластини МТС захищені від розриву, гнучкими, дихаючими та антистатичними. Вони не виробляють ворсу, їх можна мити і шити. Їх інтегрована еластична смужка дозволяє витягнути МТК через ущільнення та залишатись у правильному положенні. Вони мокрими і сухими, вони захищені від сліз. Унікальна волокниста структура матеріалу гарантує, що ця стійкість до захищеності зберігається, навіть якщо кришки всмоктувальної пластини подряпані. Крім того, обкладинки надзвичайно легкі: вони важать менше половини інших матеріалів з однаковою високою міцністю.

При використанні кришок всмоктувальної плити слід враховувати, що коефіцієнт тертя зменшується. Це значення може відрізнятися залежно від геометрії печатки. Під час горизонтального транспортування потужність холоду зменшується приблизно на два відсотки. Під час вертикального транспорту втрачено близько 50 відсотків холостого ходу. Це можна компенсувати легко, використовуючи більші або додаткові всмоктуючі пластини. Якщо замовник потребує обкладинки для всмоктування, euroTECH буде враховувати цей запит під час планування проекту та забезпечити відповідну вантажну здатність чашок для всмоктування. Портфель продукту euroTECH містить чохли для присоски в різних розмірах - у тому числі для овальних чашок для всмоктування.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал