Статті

Авторські меблі: секрети попиту

      Меблі масового виробництва давно використовується власниками будинків, що не бажають витрачати кошти на придбання вишуканих, елегантних гарнітурів. Авторські меблі вирізняється своєю оригінальністю, індивідуальним підходом до справи, а також новизною ідеї.Майстер, який виготовляє такі предмети, реалізує свою задумку й вкладає в неї душу, саме тому вироби виходять якісними, оригінальними та красивими.

       Меблі ручної роботи або авторські вироби підкуповують людину з першого погляду не тільки своїм зовнішнім оформленням, але й тим, що при виробництві була здійснена якісна робота над кожною деталлю виробу. При вкладанні власної фантазії й зусиль у предметах однозначно з’являється щось неповторне.

      Варто відзначити, що ручна праця цінується високо не тільки через витрати великої кількості сил і прояви фантазії автора, а й завдяки екологічності. Працюючи групою в декілька чоловік, а іноді поодинці, майстер обробляє кожен елемент, доводить його до ідеального стану.

       Щоб розуміти визначення авторських меблів, варто виділити ряд головних особливостей сучасних моделей ручного виробництва

     Ексклюзивність. Авторські вироби дають покупцеві гарантію того, що подібні предмети випущені в обмеженій кількості. Це означає, що новий шкіряний диван із різьбленими підлокітниками навряд чи буде стояти у вітальні сусіда.

        Висока якість виготовлення. Майстер докладає максимум зусиль, щоб довести предмет до ідеального стану. При такому підході шанси на утворення дефектів мізерно малі, чого не скажеш про масове виготовлення. Також строк служби виробів набагато довший, ніж меблів масового виробництва.

       Зовнішня привабливість. Готові вироби ніколи не будуть схожими на ті, що повсюдно продають в салонах. Це пов'язано з великою увагою до дизайну предметів.

      Ергономічність. Зручність використання виробу майстер перевіряє на собі, адже він сам вирішує, в яких місцях надати жорсткості каркасу, а де пом’якшити оббивку.

      Відповідність модним тенденціям будь-якого час. Авторські вироби будуть завжди актуальними на ринку меблів, незалежно від моди. Вони вважаються «предметами поза часом», бо здатні прослужити багато років.

      Заможні власники квартир і будинків вважають за краще купувати надійну авторські меблі. Саме такі предмети красиво доповнять розкішні класичні та сучасні інтер’єри.

      Авторські вироби сьогодні виготовляються в декількох стилістичних напрямках. Сюди можна віднести романський стиль, ампір, модерн, класицизм, бароко й готику. Як видно, серед перелічених стилів переважають «стилі розкоші». Це пов’язано з високим попитом на меблі подібного типу. З давніх-давен вважалося, що розкішні меблі, виготовлені ​​вручну - ознака достатку й високого соціального статусу господарів квартири.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал