Новини

Якщо вам не позичати креативності

Для тих, хто створює експортні продукти або послуги, буде цікавою й корисною пропозиція сектору креативних індустрій Ексопртної стратегії України  в рамках проекту GIZ «Підтримка рамкових умов для торгівлі в Україні», бенефіціар якого Міністерство економічного розвитку й торгівлі України.

      Зараз координатори сектору креативних індустрій готують проморолики «Історія успіху українських експортерів» –  відеорозповіді про українські компанії, які експортують креативні послуги або продукти. Це стосується креативних продакшенів, що забезпечують виробничий та післявиробничий процеси, які приводять на українські локації іноземні проекти та світові бренди – для кіно- та телерекламного виробництва, надають консалтингові послуги з адаптування продукту під іноземні ринки, виробництва анімації, написання сценаріїв, музики, графіки, типографіки, дизайну костюмів, інтер’єру, екстер’єру, архітектури, видання інтерактивних книг, візуальних ефектів, світлових, театральних, музичних шоу тощо – всього, що ви експортуєте за кордон, ретельно враховуючи специфіку кожного ринку.

     Мета цього проморолика – заявити у повен голос про українські креативні індустрії на міжнародних майданчиках, про успішні компанії, які пропонують творчі інноваційні рішення та надихають інших шукати власний шлях для розвитку та експорту.

        Дві-три відібрані компанії для кожного відеоролика повинні відповідати наступним критеріям:

       1) український малий або середній бізнес;

       2) наявність надихаючої історії успіху в експортуванні меблевої продукції  виразною динамікою зростання протягом останніх 3-5 років, яка буде мотивувати інші підприємства експортувати;

      3) готовність до розробки експортної стратегії для сектору креативних індустрій;

4) експорт продукції до країн Європейського Союзу;

5) досвід співпраці з державними органами та галузевими асоціаціями;

6) зацікавленість учасників відеороликів в промоції експортних можливостей секторів, популяризації та поширенні даних промоційних матеріалів.

      На основі поданої інформації буде здійснено добір компаній-експортерів, розроблено сценарії та створено чотири відеоролики.

    Заявку на участь у цій акції та заповнену для цього анкету (https://forms.gle/2ioN4bYtGevZb3VQ6) слід надіслати до 15 червня. Якщо виникнуть питання, телефонуйте 050 351 06 13 чи контактуйте за адресою: https://www.facebook.com/olexander.shtepan 

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал