Новини

«IMM Сologne 2019»: білоруський досвід

      Галузевий концерн «Біллісбумпром» підписав ряд угод про співпрацю з європейськими компаніями під час міжнародної меблевої виставки «IMM Сologne 2019», яка проходила з 14 по 20 січня в Кельні .

       Участь білоруських меблевих підприємств у кельнської виставці - цільовий проект. У дні виставки відбулося ряд узгоджених зустрічей з потенційними партнерами. Ринок Німеччини для підприємств концерну нині є одним з найбільш цікавих і перспективних. Уже протягом кількох років відвантаження продукції білоруської деревообробки в Німеччину планомірно зростають. За 2018 рік експорт підприємств «Біллісбумпрому» на ринок Німеччини виріс на 46% до  16 млн. доларів. У загальному обсязі експортованої продукції понад 50% займають меблі (8,5 млн. доларів  - у 2,6 раза більше, ніж за 2017 рік). Поставляються в Німеччину також пиломатеріали, деревне паливо, деревні плити (ДСП і ДВП), папір, картон, двері, вікна, різні дерев᾿яні вироби. Зростає і експорт білоруських меблів в цілому в країни ЄС: за останні п᾿ять років він збільшився в 3,8 раза - з  48,7 млн. доларів у ​​на 2014 році до 186,8 млн.  – у минулому.

      Білоруську меблі на єдиному національному стенді на «IMM Сologne 2019» представили десять виробників. На стилізованому білоруському стенді в інтер᾿єрах були представлені ​​меблі з різних матеріалів і виконані за різними технологіями: як з деревостружкових і деревоволокнистих плит, так і  з масиву цінних деревних порід. Ряд підприємств продемонстрували вироби, виконані із новітніх меблевих матеріалів і за ексклюзивним дизайном. Підприємства презентували й свої технічні можливості з  виконання замовлень на виготовлення меблів за заданими параметрами. Сьогодні вже багато білоруських підприємства виробляють меблі за ескізами європейських замовників.

       Презентація білоруського стенду на виставці відбудлася 15 січня, 15 і 16 січня відбулися й контактно-коопераційні біржі, переговори і багатосторонні зустрічі.

       Виставка «IMM Сologne» щорічно приймає експонентів з усього світу на площі 280 тис. кв.м. За кількістю й географією учасників з цією виставкою можуть конкурувати тільки Паризький і Міланський меблеві салони. Минулого року експонентами виставки стали понад 1300 компаній із 50 країн світу, а відвідувачами – понад 125 тисяч чоловік. Участь білоруських підприємств у масштабній меблевій виставці в Німеччині проходить під егідою концерну «Біллісбумпром» та Асоціації підприємств меблевої і деревообробної промисловості.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал