Статті

Дизайн повинен мати «предків»

          У рамках київської осінньої меблевої виставки відомий український дизайнер Віталій Івахов провів майстер-клас, розповідаючи не тільки, як треба проектувати меблі, а як він їх сам проектує. Розповів на прикладі співпраці з відомим виробником м’якких меблів – компанією «Елізабет де ла Вега».

       - Я довго шукав партнера, з яким міг би втілити свої давні мрії. Пробував самостійно реалізувати свої задуми й дизайнерські напрацювання в напрямку м’яких меблів, але зрозумів, що важко поєднувати в одній компанії виробництво корпусних і м’яких меблів. І от такий партнер знайшовся – столична компанія «Де ла Вега». Дуже класний виробник м’яких меблів, який в меблярстві домагається бездоганності у всьому, в найменших дрібницях

       Ми створювали диван преміум-класу за українськими мірками, що загалом характерно для компанії «Де ла Вега». Меблі преміум-класу, на відміну від меблів економ-класу, які мають самі себе продавати, продаються зусиллями продавців-консультантів, які повинні пояснити покуплю, чому така ціна й переконати його, що вона виправдана. Бо такий диван, зазвичай, не просто предмет для сидіння, він має і якийсь додатковий функціонал. От і наш ми створювали на зразок такого собі домашнього острівця в центрі вітальні, до якого всі члени сім’ї «спливаються», бо там затишно, тепло, приємно, там ті, з ким бути хочеться, чиє дихання відчувається поряд, там є відчуття сім’ї. Для цього потрібно було створювати не диван як окремий меблевий предмет, а диванну систему.

       В повному обсязі звіт про цей майстер-клас від відомого дизайнера читайте в черговому числі журналу «Меблеві технології»

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал