Меблі

А ви хотіли б такий стілець у офісі?

Офісні крісла нечасто є вишуканими, оскільки перш за все вони мають бути ергономічними та зручними. Випускниця Королівського коледжу мистецтв та дизайнер Андреа Местре вирішила це змінити і спроектувала стілець, який не тільки поєднує непоєднуване, а й відповідає вимогам сталості.

Дизайнер запропонувала меблевому світу Gandia – «динамічний» стілець з ротангу, що дає змогу користувачеві рухатися та потягуватися на ньому. Сформований кількома вигнутими елементами із гнучкої пальми, офісний стілець поєднує округлену і відкидну спинку, прикріплену до рами п’ятковим шарніром, сидіння, яке ковзає вперед і назад у відповідь на положення тіла користувача, і криві ручки. Саме гнучкість матеріалу, із якого зроблений стілець, дало змогу Андреа Местре скоротити використання складних механізмів і вмонтованих пластмасових деталей.

Дизайнер визнає, що задумала стілець Gandia у відповідь на попит на менш технічні офісні меблі. На відміну від традиційних м’яких крісел, у Gandia вдалося відобразити сучасну розмитість між домашнім і робочим життям. Крісло має дизайнерський вигляд при «домашньому» комфорті.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал