Новини

Меблі, що гармонують і з місячним ландшафтом

       Меблярі всього світу з нетерпінням чекають на головну подію року – Міланський меблевий сезон, до якого залишилося лише два тижні. Чимало й українських представників меблевого бізнесу й дизайнерського загалу їдуть на міланський форум, аби збагатитися новою енергією меблетворення, надихнутися оригінальними ідеями від світових авторитетів, котрі приберігають їх, аби вразити публіку на «Salon Internazionale Del Mobile».

       Одним із таких сюрпризів обіцяє стали «місячна» інсталяція меблів від всесвітньо знаного бренду «Marni». Відвідувачам виставки запропонують дослідити за допомогою меблів нові незвідані космічні світи. Інсталяція пропонує сенсорну подорож для поціновувачів творчого всесвіту «Marni». Він заповнений оригінальними аксесуарами й дизайнерськими предметами,  непередбачуваність візуальної мови тут відчутна в кожній деталі, а чарівність примітиву поєднується з уявою про майбутнє. Адже меблі цього проекту «Marnі» створені з використанням незвичайних матеріалів. Кожен продукт є результатом роботи спільноти колумбійських ремісників, яких італійський бренд підтримує протягом багатьох років.

        У колекції столики, стільці та шезлонги, для демонстрації яких і вибраний антураж місячної поверхні. Може, тому й нагадують ці меблі маленькі місяцеходи. Втім, все ж головна підстава для «перенесення» меблів колумбійських ремісників на ландшафт Місяця – підкреслити їхню універсальність: мовляв, такі меблі й на Місяці пригодяться й будуть доречними. Воно й справді: різнобарвні столики на трьох ніжках схожі на місяцеходи із колекції Moon Walk, здається, ось-ось рушать із місця і в перевалку долатимуть місячні нерівності. А легкі крісла й шезлонги на металевих ніжках хоча й не асоціюються з польотами в космос, але, сидячи на них, можна мріяти про далекі світи. Деякі стільці, лави й табурети з дерева та шкіри формою нагадують тотемних тварин. Речі-тотеми - табурети у формі тварин - зроблені з металевого листа й розписані вручну.

      Цією колекцією бренд «Marni» продовжує серію притаманних йому барвистих, оптимістичних предметів вжитку, справді вважаючи, що всі ці меблеві предмети творчо адаптуються до будь-якого простору. Проект має соціальну спрямованість: частина виручки від продажу «космічних» предметів буде перерахована дитячій нейроонкологічній клініці в Римі.

 

 

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал