Новини

Кольорова бавовна без барвників

        Під тиском екологічних організацій європейські виробники м’яких меблів стали використовувати у виробництві особливі матеріали з маркуванням Green Cotton. Це означає, що при виробництві тканин були використані всі традиційні способи, але без застосування хімічних речовин. 

        Тобто бавовна була вирощена без пестицидів, вибілені й пофарбовані тканини були без використання хлору та важких металів. Більше того, щоб зовсім не експериментувати з фарбою, виробники бавовни вивели особливі сорти - кольорові: бежеві, жовті, помаранчеві й навіть зелені.

      Найвідоміші бренди таких екотканин данські. Вони уособлюють інноваційну, екологічну відповідальність від початку до кінця життєвого циклу продукту. Виробництво, дизайн, маркетинг або менеджмент – все підпорядковане філософії: чим менше ми забруднюємо навколишнє середовище, тим менше ми шкодимо собі і світу, в якому ми живемо.

      Таку екологічно безпечну продукцію випускає  й швейцарська фірма «Rohner», яка є постачальником тканин для таких виробників меблів, як «Giroflex», «Vitra», «Wilkhan». Крім них, слід згадати також австрійську фірму «Grune Erde», французьку «Ligne Roset», німецькі «Schluter», «WK Wohnen», «Gemay», «Wolkenweich». Всі вони випускають м’які меблі, оббиті екологічно чистими матеріалами.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал