Новини

Кращими деревообробними інструментами є ті, що посилені моно- та полікристалічними алмазами

       Компанія «PREWI Schneidwerkzeuge»  розробляє інструменти для деревообробної та меблевої промисловості. Постачає своїм клієнтам по всьому світу фрези, свердла й циркулярні пилки з лезами із вуглецевої сталі або з алмазними лезами. Точніше, з алмазними ріжучими крайками й наконечниками зубів. Для їх виготовлення «PREWI» використовує близько 30 заточувальних верстатів виробництва компанії «VOLLMER». 

      А  недавно «PREWI» впровадила таку технологію заточки від «VOLLMER», як верстат QXD 250.для електроерозійної обробки пилкових дисків.  За його допомогою  можна розширити асортимент фрез і свердел з алмазними наконечниками, щоб більш точно, швидко й гнучко реагувати на вимоги клієнтів.

      Компанія «PREWI» є піонером у використанні PCD (полікристалічних алмазів) для посилення обертових інструментів. У 1984 році була виготовлена ​​перша пилка з таким лезом, яку виробники дверей використовують для виготовлення дверних рам. Крім того, «PREWI» лідирує і в галузі використання MCD (монокристалічних алмазів) і вже не перший рік є чи не єдиним на ринку постачальником MCD-інструментів.

        Для того, щоб точно заточувати алмазні інструменти, доводячи їхній стан до найвищого рівня, інструментальники вже не одне десятиліття покладаються на електроерозійні верстати «VOLLMER». Ця технологія «VOLLMER» також важлива для «PREWI» і в плані розробки майбутніх інструментів, зокрема дискових пилок з алмазними наконечниками для деревообробної промисловості. Зокрема, інструменти PREWI все частіше виявляються особливо затребуваними для розпилювання та обробки композитів, які використовуються у виробництві меблів, ламінату або паркету.

       У цехах «PREWI» з півдюжини дротяних електроерозійних машин «VOLLMER». Дротяним електродом «PREWI» вдається заточувати інструмент навіть найскладнішої геометрії з надзвичайно малими внутрішніми радіусами, що характерно для багатоступеневих інструментів.

       Нещодавно придбаний верстат QXD 250 компанія «PREWI» може використовувати для цілодобового виготовлення обертових інструментів, посилених PCD. Завдяки технології Vpulse, що в основі роботи генератора електроерозійного верстата, він забезпечує відмінну якість обробки поверхні при максимальній швидкості видалення відходів. Верстат QXD 250 навіть забезпечує набагато більшу гнучкість при виготовленні спеціальних інструментів під замовлення клієнтів.

 

 

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал