Новини

10 головних меблевих трендів 2019 року

        У меблевій моді легко помилитися: а помилишся, то продукуватимеш те, що не викличе інтересу. Щоб допомогти вам розібратися в меблевих тенденціях, журнал «ELLE DЕCORATION» з’ясував, що буде найчастіше з’являтися в інтер’єрах  наступного року.

         Відтінки рожевого

        Ніжно-рожевий нюд має всі шанси стати головним кольором року попри прогнози тих компаній, які беруть на себе відповідальність визначати колір року. Він однаково добре поєднується і з нейтральними відтінками (на знімку), та із сміливими акцентними кольорами: темно-синім, зеленим і лимонно-жовтим.

        Затишні ліжка

       «Ліжка стануть більше схожими на кокон. У світі щодня відбувається стільки всього, що нам просто необхідно відчувати себе захищеними, коли ми спимо. Узголів’я і та узніжжя ліжка будуть обшивати м’яким текстилем, до якого приємно торкатися», - вважає дизайнер Джой Мойлер.

         Геометрія

         «2019 року інтер’єри наповнять геометричні мотиви. Ми поступово рухаємося від етніки в бік великих асиметричних і недосконалих принтів, пропорцій і форм», - розмірковує дизайнер Мішель Сміт Бойд.

 

        Натуральні матеріали

        Популярність природних матеріалів у предметному дизайні буде тільки зростати. Сполучення різних фактур стануть ще сміливішими: дерево будуть доповнювати елементами кварциту або каррарського мармуру, кераміку -поєднувати з бетоном і металом.

       Округлі форми

       У наступному році зверніть увагу на меблі з м’якими й округлими формами в дусі 1970-х - плавні вигини знову в моді! Вона не обов’язково привнесе елементи ретро, ​​але точно пом’якшить суворість інтер’єру й додасть вишуканості.

        Металл

      У новому році метал знайде нові, ще більш цікаві й несподівані сфери застосування. Золото, латунь або зчорнена бронза та інші блискучі матеріали будуть використовуватися не тільки у вигляді вставок для корпусних меблів, а й як цілком самостійні ажурні елементи декору й арт-об’єкти.

        Індівідуальность

        Речі, виконані на замовлення за індивідуальними ескізами, все частіше будуть з’являтися в наших будинках. «Ми хочемо знати, що за предметами, якими обростає наш будинок, є якась історія. Нам цікаво, хто їх придумав, який був процес їх створення», - вважає Джой Чо, засновник і креативний директор студії «Oh Joy».

 

         Найдрібніші деталі

         Дизайнери прагнуть до бездоганності навіть у найдрібніших деталях. Контрастна окантовка або незвичайна прострочка, яскраві ручки або плафони - все це робить меблі ще цікавішими й уникальнішими.

 

        Новий ар-деко

        «Я думаю, що вплив стилю «ар-деко» тільки посилиться в наступаючому році», - каже Меган Веккер, засновниця бренду «Cloth & Company». Яскравий і дорогий стиль епохи «ревучих 20-х» буде служити натхненням для сучасних дизайнерів текстилю та меблів».

         Антикваріат

        У 2019- му вінтажні меблі залишиться на піку інтер’єрної моди, й скуповувати її будуть не тільки колекціонери. «Зараз багато хто мріє про те, щоб в їхньому будинку були старовинні та рідкісні речі з характером і душею (на знімку), а не клони, що зійшли з конвеєра», - вважає дизайнер інтер’єру Сісі Барфілд.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал