Новини

Стіл OLLLY – зручний у використанні і естетично елегантний

Ми хочемо захоплюватися українськими меблями і купувати їх. Меблі на вітчизняному ринку різні, але стрімко з'являються саме такі, які ми і чекаємо. Красиві, екологічні, функціональні і ергономічні. 

Зміни відбуваються на наших очах - співпраця сучасних дизайнерів і виробників України, застосування інноваційних продуктів і технологій дає вражаючі результати. І за кордоном це вже оцінили.

Дизайнер Павло Вєтров здобув  престижну міжнародну премію в галузі дизайну Design Award 2018, присуджену столу Ollly! Лаконічний, функціональний дизайн, стильна поверхня, досконале виконання! Тут передбачено все. Поглиблення для приладдя, підставки для планшетів і телефонів, вирізи для проводів роблять робоче місце максимально зручним.

Поверхня столу Ollly - складова успіху. Строге і вишукане поєднання чорного кольору і класичної дерев'яної поверхні з підкресленими порами деревини. Екологічність і практичність. Надійність і довговічність.

Розміри: 120х60х75 см, 140х70х75 см, 160х70х75 см.

Можливо 10 видів тонування.

Матеріал:

Ноги - масив ясеня.

Стільниця - шпон + тонування.

Використано шовковисто матовий лак ADLER Legnopur і бейц ADLER Spritzbeize, колір Schwarz.

Лак ADLER Legnopur - прозорий меблевий лак з відмінною стійкістю до стирання, подряпин, хімічних впливів, чудовою стійкістю до пожовтіння. Підкреслює пори деревини.

Бейц ADLER Spritzbeize - при тонуванні підкреслює пори, світлостійкий, не надає поверхні шорсткість. Кольори бейца можна змішувати.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал