Новини

Ліс продовжують вивозити, обминаючи мораторій

       Не секрет, що запроваджений  із 1 листопада 2015 року 10-річний мораторій на експорт з України лісу-кругляка постійно порушується. 

       Промислову деревину  продовжують незаконно вивозити з України у вигляді дров та вдаючись до інших хитрощів. В Українській асоціації меблевиків стривожені такою ситуацією, тож підготували листа до прем’єр-міністра України В.Б Гройсмана та інших уповноважених осіб із пропозицією удосконалити контроль за дотриманням вимог чинного закону та не допустити його скасування на догоду розкрадачам народного добра.

          До Асоціації ​звернулись представники Комітету ВР України з питань промислової політики та підприємництва з пропозицією спільного до​о​працювання проекту Закону України «Про ринок деревини», який було підготовлено Держлісагенством​. Тож можна долучатися до робочої групи з допрацювання цього законопроекту, яку очолить президент УАМ А.П. Завальнюк, або надсилати свої пропозиції  дирекції УАМ. Уже 10-11 травня планується  організувати спільну зустріч з представниками Комітету ВР України з питань промислової політики та підприємництва та Держлісагенства для остаточного доопрацювання законопроекту «Про ринок деревини».     

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал