Новини

Весняне пробудження

секрети швидкого перетворення інтер'єру до теплого сезону

Запахло справжньою весною, де  свіжа зелень пробивається після зимового сну, а птахи співають життєрадісні пісні. А коли в душі світить сонечко і прекрасний настрій, просто необхідно змінити обстановку у квартирі. Це можна зробити без особливих зусиль і фінансових витрат.

Радимо почати творче перетворення з кухні, і нехай ніщо не обмежує вашу фантазію. Єдина умова - мобільність «весняних» предметів, які можна буде знову заховати до наступного теплого сезону. Почнемо з елементарного: замініть свій звичний чайник для заварювання на більш яскравий, соковитого весняного кольору - підійде і зелений, і жовтий, і рожевий. 

До слова, якщо у вас на кухні передбачена шафка з відкритими поличками, можна помістити туди весь яскравий посуд для привернення уваги.

Що стосується текстилю, то тут теж все просто. Скатертини, прихватки, штори повинні бути з легкої тканини, бажано, яскравих кольорів або приємних пастельних відтінків. При бажанні, можна пошити знімні чохли на стільці в тон до решти декору.

А для тих, хто бажає створити у себе на кухні весняний настрій на довгі роки і не боїться експериментів з кольором, можна вибрати соковитий відтінок кухонних фасадів, скажімо, аквамариновий. Цю ідею вдало втілила в реальність дизайнер «Альма-меблі» Людмила Яценко.

Загалом усі відтінки зеленого - ідеальний варіант для весни. Подивіться, як стильно виглядає кухня від дизайнера-конструктора «Альма-меблі» Людмили Кузнєцової.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал