Новини

Німецькі кухні: крок у бік спрощення

На осінній домашній виставці «Hausmesse 2018» німецька компанія «Nolte Küchen» під девізом «Моє життя. Мій стиль. Моя кухня» продемонструвала колекцію наступного року. Представила кухні, оброблені шпоном і глянцевим лаком, із поверхнями з обгорілого дерева, з покриттями під цемент та натуральний камінь.

   «Продукція «Nolte Küchen» різноманітна й структурована, - говорить Екхард Віфінг, голова ради директорів компанії. - При виготовленні кухонь ми використовуємо як дорогі натуральні матеріали, так і їх репродукції за привабливішою ціною. У 2019 ми надаємо клієнтам ще більше свободи в плануванні ідеальної кухні».

        Конкретний приклад - модель TAVOLA (на знімку), що втіленням домашнього затишку й тепла. Шпон дуба представлений в двох кольорах і прикрасить собою інтер’єр в будь-якому стилі. Модель примітна ціною: належить до 6-ї цінової категорії (із 8). Таким чином, покупцеві пропонується не тільки новий стильний фасад, але й нова можливість спланувати кухню мрії з натурального дерева.

       Оскільки кухня розглядається сьогодні як частина житлового простору, «Nolte Küchen» пропонує різні вирішення плавного переходу з кухонної зони у вітальню. Допомагають у цьому відкриті полиці, всілякі варіанти вбудованого освітлення.

     Фабрика зробила й ще один крок у бік спрощення установки раковин і варильних панелей. Тепер вбудовувані елементи можна монтувати врівень у базові стільниці будь-якої товщини, що надає кухні більш естетичного вигляду.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал