Новини

15.02.2020 року в м. Івано-Франківську відбулося засідання Ради Асоціацій деревообробних та лісозаготівельних підприємств Західної України

В засіданні прийняли участь представники Волинської, Закарпатської, Тернопільської, Львівської, Чернівецької, Івано-Франківської областей. На заході  був присутній голова Громадської ради при Державному агенстві лісових ресурсів України  Василь Масюк. Розглянуто наступні питання:

1. Про стан галузі регіону в умовах сучасних викликів.

2 Постанова Кабінету Міністрів України № 1178 від 04.12.2019 року та можливі наслідки її впровадження.

3. Про наміри уряду України скасувати мораторій на експорт необробленої деревини.

Прийнято рішення :

1. 28.02.2020 року провести в м. Києві всеукраїнську конференцію деревообробників./ попередньо запропоновану дату 22.02.2020 скасовано/.

2. Створити ініціативну групу по проведенню конференції в складі представників від присутніх на засіданні областей з можливістю долучення представників інших регіонів.

3. Визнати неприйнятною запропоновану урядом систему реалізації деревини через площадку PROZOORRO або під її адмініструванням, які є примітивною схемою підвищення цін на деревину і викачування коштів з підприємств. Запровадження згаданої системи неминуче призведе до повної ліквідації деревообробних підприємств регіону та масового безробіття.

4..Скерувати президенту України В.Зеленському та прем'єрміністру України п. О Гончаруку звернення, схвалені радою.

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com