Новини

Експортні перспективи для українських меблярів

Поляк Річард Ліпінський, який є власником  компанії «HZ Richard» та президентом «Klaster Polskich Producentow Mebli Sp.zo.o», запропонував українським меблярам ще одну можливість експортних продажів їхньої продукції.     

      Запропонував солідно, переконливо, не голослівно. Не недавній осінній меблевій виставці його пропозиція була оформлена у дводенну практичну конференцію «Продавай до ЄС» за участю представників європейських (переважно іспанських) дистриб’юторських компаній, з якими учасники конференції одразу ж могли сконтактуватися і навіть укласти конкретні угоди.

        «Україна багато чого вже навчилася в ринковій економіці. Ваша меблева галузь, можна сказати, лідирує серед країн, які об’єднував СРСР, і цим треба скористатися. Ваші головні конкуренти в Європі Польща (яка вже експортує переважно в Європу меблів на суму 11мільярдів доларів) та Румунія. Але в Румунії сьогодні найгірше економічне становище із всіх країн ЄС, й українським меблярам треба цим знову ж таки вигідно скористатися, перехопивши ті меблевиробні пропозиції, які крупні європейські торгові мережі робили Румунії (зокрема це міжнародна торгова мережа «Steinhoff»). Згуртовано, кластером ми на це здатні».

      «У березні наступного року на виставці «Meble Polska» в Познані буде розгорнуто презентаційну експозицію кластера «Східне партнерство». Хотілося б, аби там було й українське представництво.

        Грунтовнішу розповідь про переваги від участі в Європейському меблевому кластері читайте в черговому числі журналу «Меблеві технології»

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал