Новини

Чого очікувати від CIFF Shanghai 2019?

З 8 по 11 вересня в шанхайському Національному виставковому  конференц-центрі «Хунцяо» пройдуть заходи 44-го сезону виставки CIFF.

У дні проведення CIFF Shanghai 2019 у Національному виставковому конференц-центрі «Хунцяо» зберуться понад 1500 учасників, вони представлятимуть максимально повний спектр меблевого виробництва: від домашніх та офісних меблів до декору та текстилю. Оргінізатори  заходу  очікують  більше 150 000 гостей з 200 регіонів світу.

Заходи виставки, на які варто звернути особливу увагу:

- Форум «Розроблено для людей: Від модернізму Альваро Сізи до цифрового майбутнього». Подія організована спільно з берлінською галереєю Aedes Architecture Forum і передбачає обмін досвідом в області дизайну і виробництва.

-Виставки EAST Design Show і Design Dream Show розкажуть відвідувачам про актуальний азіатський  дизайн.

-Павільйон International & Lifestyle продемонструє нові колекції всесвітньо відомих марок Thomasville Furniture, Chic House, Jab Furniture, Rossini Furniture і багатьох інших.

-У павільйоні Outdoor & Leisure, Homedecor & Hometextile можна буде знайти вуличні меблі, текстиль і аксесуари для будинку від провідних китайських брендів.

-Експоненти павільйону Sleep Center & Dining Room / Living Room запропонують гостям сучасні рішення для спальних та житлових зон.

-Розділ Office Life Pavilion розрахований на відвідувачів з офісного сектора.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал