Новини

«Лофт» від STIM Group

Спеціалізація STIM Group – виготовлення на замовлення корпусних меблів для офісів, готелів, дому, а також торгового обладнання.

Серед реалізованих компанією проектів віталень є такі, про які хочеться поговорити окремо. Зокрема про вітальню, виконану в стилі «лофт», який в останні два-три роки виходить на пік меблевої моди. Отже компанія тримає руку на пульсі сучасної меблевої моди, якщо почала працювати в «лофтівські» стилістиці.

У меблях у стилі «лофт» деревні матеріали поєднано із металом, який всіляко прагне їх витіснити. З огляду на очевидну металізацію виробу, яка спостерігається в цій стилістиці, для компаній, котрі працюють переважно з деревними матеріалами, це стає певною перешкодою в реалізації проектів у стилі «лофт», але не для STIM Group. Компанія має хороших підрядників, які вміють працювати з металом. Порізка металу, зварювання деталей – не єдине, що потрібне в «лофтівському» меблевому виробництві.

Докладну розповідь про цього вітчизняного виробника меблів та його виробничі надбання читайте в найближчому номері журналу «Меблеві Технології».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал