Статті

«Raumplus» – безмежні можливості для творчості

Пройшовши кілька етапів розвитку, німецька компанія «Raumplus» досягла високого рівня якості і технологічності продукції. Відтоді вона – не просто виробник розсувних систем. Нині «Raumplus» налагодила постійний діалог з провідними європейськими дизайнерами, вивчає світові тенденції, і надалі виводить на світовий ринок нові види продукції. Інноваційні розробки завжди відповідають вимогам сьогодення. Хочемо згадати і продемонструвати найактуальніші види розсувних систем, аби читач розумів, що продукція «Raumplus» розширює його можливості і формує простір для творчих ідей.

Новинка: серія 1200

Нова серія 1200 вирізняється оригінальністю. Тонке алюмінієве обрамлення дверей (12 мм) у поєднанні з глибиною вертикального профілю (42 мм) надає конструкції унікальний зовнішній вигляд. Розсувні двері виходять за межі нижньої напрямної, завдяки чому складається враження, що двері не мають роликів. З'єднувальний профіль, призначений для комбінації дверних полотен, теж має незвичайну форму. Виступ у профілі 12 мм може слугувати ручкою, що сприяє зручнішому відчиненню дверей. Ширина одних дверей може сягати 1800 мм, що дає змогу зменшити їх кількість у конструкції. Розсувні двері можна використовувати як у шафах-купе, так і в розсувних перегородках.

 

Серії: Flua Coplanar, Flua A, Flua B

Серію Flua об'єднує принцип роботи розсувних дверей у корпусній шафі-купе. Двері повністю перекривають корпус шафи, напрямні заховані. Двері в системі Flua Coplanar розміщені в одній площині. Як наповнення використовують ДСП, MDF (16-55 мм). Двері в системі Flua А – виконані внапуск. Як наповнення використовують будь-які матеріали від 4 мм до 10 мм. Є можливість комбінувати наповнення дверей.

Двері в системі Flua B можуть взагалі не мати вертикальних і горизонтальних профілів. Для зручності їх відчинення можна використовувати врізну ручку або тонку вертикальну планку. Як наповнення використовують плиту 18 мм.

 

Система для дерев'яних дверей

Нині це – одна із найпопулярніших розсувних систем. Розсувні двері не мають алюмінієвого обрамлення. Досить просте рішення забудови ніші, яке поєднує класичний стиль і комфорт у використанні. Як наповнення використовують різні деревні матеріали товщиною 3-4 см. Додаткова опція аксесуари: дотягувачі й врізні ручки.

 

Серія 800 (Air)

Серія 800, що давно здобула провідні позиції, тепер має ширші конструктивні можливості. Розсувні двері без нижніх напрямних можна використовувати як міжкімнатну перегородку. В асортименті цієї серії з'явився з'єднувальний профіль з вбудованою ручкою, яку можна встановлювати з обох боків. Практично повна відсутність видимої частини алюмінію по периметру дверей у поєднанні з широким з'єднувальним профілем робить зовнішній вигляд дверей унікальним.

 

Серія С-42

Двері з обрамленням із плит деревних декорів. Широку деревну планку шириною 75 мм і товщиною 39 мм фрезерують в тонкий алюмінієвий профіль і обрамляють нею двері по периметру. Алюміній в цій конструкції служить ребром жорсткості й візуально прихований. Як матеріал для обрамлення можна вибирати ДСП, MDF, шпон або масив. Комбінування деревних матеріалів з різним наповненням (скло, дзеркало, ДСП тощо) допомагає створювати дуже різноманітні конструкції.

 

Складні двері

На відміну від розсувних систем, при відчиненні складних дверей відкривається доступ до всіх секцій одночасно. Ще одна особливість конструкції – це підвісний механізм, який рухається по верхній напрямній. Ширина прорізу на 2 стулки може сягати 1500 мм, на 4 стулки – до 3000 мм відповідно.

 

Система пересувних конструкцій Rima і Rima Fino

Секції з ДСП, що переміщуються по напрямних. Конструкції використовують у бібліотеках, кабінетах, вітальнях, а також як декоративні для відокремлення простору. Система Rima має такі технічні характеристики: висота – 2100-2700 мм, ширина – 850 1250 мм, глибина – 360-490 мм. ДСП шириною 18-25 мм.

Система Rima Fino має «полегшену» конструкцію: висота – 2100-2700 мм, ширина – 600-800 мм, глибина – 180-240 мм. ДСП шириною 16-18мм.

 

Гардеробні системи UNO

Елегантна, відкрита гардеробна система. Вона не тільки зручна і стильна, а й має широкі можливості для забудови простору будь-якої площі й конфігурації. Таким чином, кожне приміщення можна переобладнати під гардеробну кімнату. Систему легко монтувати, можна переміщувати в інше місце, не порушуючи цілісності. Для полиць можна використовувати як ДСП, так і скло. Конфігурація штанги для одягу дає можливість встановлювати світлодіодну стрічку. Так само штанга має додаткове кріплення, завдяки чому можна збільшити її розмір до 1500 мм.

 

Міжкімнатні двостулкові двері Swing Slim

Міжкімнатні двері Swing Slim – це об'єднання нових технологій і стилю в єдину концепцію. Алюмінієві профілі разом з різноманітними скляними або деревними панелями утворюють легкі, рухомі конструкції. Ці двері використовують в житлових, офісних і торговельних приміщеннях. Двері не бояться вологи, тому їх можна встановлювати у ванних кімнатах. Різноманітний вибір ручок робить зручнішим користування дверима. Колірна гама – срібло, чорний. Матеріал наповнення – 6; 8; 10 мм (ДСП, MDF, скло гартоване).

 

Щиро вдячні за співпрацю всім нашим партнерам, дилерам, клієнтам. Запрошуємо до співпраці виробників меблів, дизайнерів, архітекторів. З радістю допоможемо втілити Ваші ідеї.

Компанія «Анта»

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал