Новини

Вебінар “Деревина в Україні: сьогодні, завтра та за 5 років”

За 10 років за даними Держкомстату обсяг експорту деревини та виробів з неї (код УКТЗЕД 44) збільшився у 2,2 рази, досягнувши рівня у 2018 році майже 1,5 млрд.дол.США.

В той же час меблевики України нарощують темпи росту виробництва меблів, зокрема щороку збільшуючи експорт меблів (з 2009 по 2018 рік середньорічний темп приросту становив 11,8%, зростаючи з 230 млн.дол.США до 626 млн.дол.США), в тому числі, виготовлених з натуральної деревини.

– Чи є дефіцит дерева на меблевому ринку сьогодні?

– Чи відчуває меблевик труднощі в отриманні легальних документів на придбану сировину?

– Які перспективи очікують на меблевика, що виготовляє меблі з натуральної деревини, за 5-10 років?

Ці та інші питання Українська Асоціація Меблевиків пропонує обговорити під час вебінару, що відбудеться 3 вересня 2019 о 14:00.

Спікери вебінару:

 Vasyl Masyuk, видавець і редактор газети “Деревообробник” та журналу “Меблеві технології” , Голова Громадської ради при Держлісагентстві України

– Ігорь Романчишин, директор ДП “Бучацьке лісове господарство”

– Олександр Опанасюк, директор компанії “Павловнія груп”.

Модератор вебінару – Oksana Donskaya , член Ревізійної Комісії Української Асоціації Мебелевиків, співзасновник інтернет-магазину МебельОк магазин отличной мебели .

Запрошуємо всіх охочих до участі у вебінарі, кого хвилює доля ринку деревини в Україні з точки зору бізнесу, зростання конкурентоспроможності економіки України чи з боку збереження екологічно чистого середовища.

Участь у вебінарі за попередньою реєстрацією за посиланням: http://bit.ly/webforest

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал