Меблі

Лавка кольору дощу

Голландський дизайнер Йолан ван дер Віел створив водяну лавку з десятків труб, які зберігають краплі дощу і вони циркулюють по трубах. Від цього видовища захоплює подих!

Ця лавка є частиною колекції дизайнера Tropic City, яку він розробив, врахувавши виклики тропічного клімату. Зокрема дощові лави Йолан Ван дер Вієль пристосував до екстремальних умов середовища, особливо місць, які страждають від періодів посухи.

«Потрібно створити можливості для зберігання води, коли є багато дощу та вивільняти воду, коли опадів недостатньо, – пояснює концепцію свого творіння дизайнер. – Тому чому б не включити цю ідею в наше середовище проживання візуально привабливим способом?»

Для того, щоб втілити своє бачення лавки у життя, Йолан Ван дер Вієль разом із Benthem Crouwel Architects провів декілька експериментів для покращення сидіння, щоб створити чисту та красиву систему, яка нагадувала б якимось чином природні процеси.

«Водяна лавка захоплює воду в труби Perspex, що запобігає її випаровуванню, – розповідає дизайнер. – Використовуючи тиск повітря, я створив динамічну поверхню, яка нагадує мені циркуляцію натурального соку рослин.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал