Новини

В Україні подешевшають меблі

Компанія JYSK, яка займається продажем меблів і товарів для дому, планує в найближчі 4 роки збільшити свою мережу магазинів в Україні в два рази - до 100 торгових точок.

"Всього за найближчі 4 роки данці розраховують подвоїти кількість магазинів в Україні - до 100 торгових точок", - повідомив виконавчий директор JYSK Україна Євген Іваниця передає Економічна правда.Іваниця додав, що зараз мережа компанії JYSK Україна, яка входить в групу JYSK Nordic (Данія), нараховує 47 торгових точок. Це значно менше, ніж, наприклад, в Польщі (225) і Німеччині (майже 1000).В 2018/2019 фінансовому році компанія відкриє 12 нових магазинів, в тому числі в Кам'янець-Подільському, Чернігові та Києві. Виручка JYSK Україна за результатами 2017/2018 фінансового року становила понад 1 млрд гривень, кількість покупців - близько 2 млн.

Глава JYSK Україна розповів, що більшість товарів, які продаються в її магазинах, є імпортними, але в минулому році компанія закупила в українських виробників товарів приблизно на 200 млн грн.Він зазначив, що в 2012 році материнська компанія JYSK викупила всі франчайзингові магазини мережі в Україні. З 2004 року їх відкрилося 10."Результати були хорошими, але темпи відкриття повільними, тому керівництво прийняло рішення викупити всі франчайзингові магазини", - пояснив Іваниця.Він додав, що JYSK хоче відмовитися від пластикових пакетів і вже проводить відповідний експеримент в чотирьох магазинах - в Дніпрі, Запоріжжі, Білій Церкві та Гатному. За словами Іваниці, покупці поставилися до такої ініціативи позитивно."Скоро поступово всі магазини відмовляться від пакетів. А зараз ми пропонуємо сумки, які можна використовувати нескінченно - великі і місткі по 30 гривень", - сказав він.Компанія JYSK з'явилася в 1979 році. JYSK Nordic належить понад 1,2 тис. магазинів в 20 країнах. Крім того, в 24 країнах відкриті франчайзингові магазини мережі.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал