Новини

«ІKEA скуповує лісу в країнах Балтії

      Шведський меблевий концерн «IKEA» торік збільшив площі своїх лісів у Литві на 33% - до 200 квадратних кілометрів і став найбільшим оператором приватних лісових володінь в цій країні, повідомила литовська ділова газета «Verslo zinios».

       Глава литовської Асоціації приватних власників лісів Айдас Піворюнас заявив виданню, що додаткові 50 кв. кілометрів лісу в Литві «IKEA» могла придбати у зареєстрованої у Швеції компанії управління майном «GreenGold». Сума угоди, ймовірно, перевищила 10 млн. євро.

      «Verslo zinios» вже писала, що «ІKEA» у минулому році збільшила площі своїх лісів у Литві на 50% - до 15 тисяч гектарів, ставши одним з найбільших приватних власників лісів у країні.

      За даними зареєстрованої в Румунії компанії «IRI Forest Management SRL», що входить у групу «IKEA», площі лісів групи в трьох прибалтійських країнах із початку 2018 року зросли в 2,2 раза - до 1,2 тисяч кв. км. У Латвії площі лісових володінь «IKEA» зросли в три рази - до 900 кв. км, в Естонії цей показник не змінився, там групі належать 100 кв. км лісу.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал