Новини

Думай і багатій

     Нещодавно ми підводили підсумки року, і це стало поштовхом для мене замислитись про те, що кожному підприємцю різного рівня, вкрай необхідно черпати від витоків, - для оновлення бачення, для фокусу на мету, для самоствердження, для того, щоб мати сили та натхнення з запалом рухатися до своєї мети...

     Тим, хто ще у пошуку, може здаватися, що власникам бізнесу просто круто, - придумали ідею, втілили її, організували процеси та контролюють їх десь на Гавайях,  підраховуючи свої доходи й регулюючи фінансові потоки. Звісно ж, це те ж є частиною та преференцією ролі «власника бізнесу». Але ті, хто створив бізнес, знають, якими зусиллями це дається. Знають й про те, що на шляху до успіху трапляються невдачі та втрати, знають про те, що слід постійно пильнувати та розвиватися, бо світ дуже швидко змінюється.

     До чого я все це веду? До того, що підприємцям потрібен ментор (наставник). Той, хто має право бути почутим. А ми говоримо зараз саме про тих людей, хто досяг найвищих висот у бізнесі.

      На сьогодні є багато літератури, багато хто пише книжки для бізнесменів, але чи всі вони є гідними вашої уваги та часу?

      Друзі, можливо я не буду оригінальною, можливо ви вже давно читали Наполеона Хілла, але ще є ті, хто не в курсі. То ж для вас, я сміливо заявляю про те, що саме «Думай та багатій» - це те, що є обов’язковим для прочитання кожним власником та керівником бізнесу, хто хоче мати успіх, і саме цей автор має право бути наставником навіть для мільярдерів.

 

                                           Радить Любов Сукненко

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал