Статті

«IMOS» − сучасні рішення у проектуванні, виробництві та продажу меблів

Компанія «IMOS» розробляє і розповсюджує по всьому світу програмне забезпечення для меблів та предметів інтер'єру. Програмні рішення компанії − CAD / CAM / NET − об'єднують дизайн меблів та інтер'єру в єдиний процес: онлайн-планування простору, замовлення і розрахунки, функціонування верстатів з числовим програмним керуванням і рішення для продажів.

Найновішим продуктом «IMOS» є комплексна система iX − CAD / CAM / NET. Це сучасний професійний інструмент для проектування і виробництва корпусних меблів. Від конкурентних програми він відрізняється не тільки новим інтерфейсом, а й розширеними функціональними можливостями та інтелектуальними рішеннями.

IMOS iX отримав визнання у найбільших світових виробників меблів та популярний в університетах і дизайнерських бюро. IMOS iX − це система, яку варто рекомендувати.

Розширені можливості 3D доступні онлайн

Новий модуль IMOS iX NET, який зосереджений на конфігурації 3D-продуктів і плануванні, технологічно розширили таким чином, що він може обробляти будь-які типи елементів дизайну інтер'єру. Серед нового функціоналу також налаштування і проектування м'яких меблів, та змога робити замовлення меблів за деталями.

Фотореалістична якість зображення

Програма дає змогу створити конфігурацію меблів на плані приміщення, для якого вони призначені. Види стін, їх розміри можна генерувати автоматично в базовій версії, а також є можливість генерувати зображення підвищеної, максимально реалістичної якості.

Створення професійних проектів для продажів

Створення проектів на IMOS CAD відкриває новий етап розвитку для компанії. Разом з новим модулем iX Plan 2.0 з'явився додаток для досвідченого користувача, в якому процес обробки замовлень суттєво спрощений, – це підвищило ефективність обробки поточних замовлень. PLAN Link – це інтернет-сервіс, який передає поточні каталоги і замовлення безпосередньо на виробництво.

Оптимізація через інтеграцію

Попит на інтегровані рішення зростає, як і вимоги до стандартних інтерфейсів та коротких термінів впровадження. За допомогою Центру інтеграції компанія «IMOS» створила центральний інструмент для професійного зв'язку зі світом зовнішніх систем IMOS, таких як ERP, MES і системи продажів. «IBots» − це програмні модулі, які можна під’єднувати до системних блоків в межах інтегрованого проекту. Таким чином, утворюються зв'язки із задіяними системами і для автоматизації зв'язку. Інтегрована реєстрація можливих помилок і постійний моніторинг забезпечують необхідну прозорість потоку даних і допомагають у аналізі помилок.

Удосконалена технологія CAM значно ефективніша

Після декількох років розробки, в IMOS iX була використана нова технологія CAM. Рішення повністю інтегровано з IMOS CAD. Керувати і налаштовувати можна через користувацький інтерфейс, який вже був представлений в IMOS 12.0. Новий модуль CAM дає змогу здійснювати моніторинг внутрішніх виробничих процесів і налаштовувати згенеровані дані числового програмного керування для відповідних типів виробництва. Оскільки дані проекту обробляють нейтральним чином, їх обмін з постачальниками виробничих послуг і компаніями-постачальниками значно спрощується. Удосконалено більшість функцій програми: підходи і відстані, нові стратегії обробки, цикли фрезерування та інші. Гнучкість, функціональність і продуктивність значно зросли. Швидкість обробки також збільшилася.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал