Статті

Інноваційна фурнітура для створення якісних меблів

Що демонстрував «Hettich» на цьогорічних виставках

 

          Демонстрував як уже добре зарекомендовані продукти, так й інноваційні розробки компанії для виробників меблів для традиційних домашніх зон: кухні, передпокою, вітальні, ванної кімнати та спальні.

         Кухня - це серце помешкання, де кожен день збирається вся родина. Функціональна фурнітура «Hettich» робить побутові турботи простішими й приємнішими, перетворюючи кухню в стильний і комфортний простір із продуманою ергономікою, сучасним дизайном і високим рівнем комфорту. Гладкі фасади без ручок, складувані й розсувні двері, шухляди, продумані органайзери для зберігання продуктів і посуду, плавне і безшумне відчинення й зачинення вже перетворилися в обов’язкові атрибути сучасної кухні.

       У кухонних виставкових експозиціях можна було оцінити бездоганну роботу таких продуктів «Hettich», як шухляди ArciTech і InnoTech Atira, напрямні Actro й Quadro, завіси Sensys у кольорі «чорний обсидіан», систему фурнітури для розсувних дверей SlideLine M і для складуваних дверей WingLine L із механізмом Push/Pull to move Silent, механізм відчинення Push to open Silent для стулкових дверей і підйомний телескопічний механізм LegaMove.

      Великий інтерес відвідувачів викликали експозиції «Передпокій». Часто простір під сходами і з похилою стелею, а також ніші в кутах залишаються невикористаними. Технологічна фурнітура відкриває нові можливості для найбільш ефективного використання простору під сходами й допомагає зручно організувати додаткове місце для зберігання речей. Реалізувати таке оригінальне рішення дозволяє тумба Big Org @ Tower і система фурнітури для складуваних дверей WingLine L.

      Продовжуючи тему мінімалістичного дизайну, ключовим експонатом  для спальні став масивна шафа, обладнана системою для складуваних дверей WingLine L. Завдяки інноваційній технології Push to move достатнього одного натискання на фасад, і весь комплект дверей відчиняється, ніби за помахом чарівної палички. Підтримуючи стулки дверей висотою до 2 400 мм і шириною до 600 мм, WingLine L  дає можливість для огляду внутрішнього всього простору шафи й перетворює його в простору гардеробну. Панорамний ефект вражає!

        У ванній кімнаті комфорт і зручність також відіграють важливу роль, адже саме перші години після пробудження задають настрій на весь день. Тут блискуче демонструє свої переваги ергономічна система фурнітури для розсувних дверей SlideLine M, яка допомагає економити дорогоцінний простір у невеликій кімнаті й забезпечує легкий доступ до всього вмісту в шафі над раковиною.

        Ідеальний порядок наявного гігієнічного приладдя й зручний доступ до них забезпечують шухляди InnoTech Atira з продуманим внутрішнім наповненням. Відточені межі, лаконічний дизайн, перевірені технології й чудові експлуатаційні якості - таке поєднання характеристик шухляд не залишили байдужим жодного гостя стендів «Hettich».

      Особливу динаміку в експозиції привносив експонаті з механізмами трансформації Franke. Цього року головний акцент був зроблений на інноваційній сполучній фурнітурі CoFix M, яка навіть найбільш громіздкі меблі перетворює в мобільні. Відвідувачі змогли випробувати на практиці простоту й зручність процесу розбирання та складання м’яких меблів. Також гості змогли оцінити функціональність та унікальні переваги фурнітури для регулювання підлокітників і підголівників PowerFlex.

       Родзинкою цьогорічної виставкової діяльності компанії стала презентація нової онлайн-програми eService - конфігуратора продукції Hettich Plan. Фахівці Академії «Hettich» консультували гостей щодо роботи даного сервісу, а також проводили навчання з використання нового електронного помічника. Застосовуючи в своїй роботі Hettich Plan, підбирати й купувати необхідну для певної конструкції корпусних меблів фурнітуру стане ще зручніше та швидше.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал