Статті

Нові віяння в італійській меблевій індустрії

Навіть меблева промисловість, незважаючи на консервативність і відданість багатовіковим традиціям, не спроможна нині встояти перед блискавичними змінами сучасної моди і стилю. Уподобання і запити людей змінюються щороку, а технології не стоять на місці, тож інколи швидкість їх розвитку перевершує фантазії пересічного споживача. Все це разом з дивовижним креативом дизайнерів і архітекторів створює цікавий ефект перегонів між технологіями і можливостями, які перекладають на голови меблевих фабрик і мануфактур виробники комплектуючих і матеріалів.

У таких умовах ринку бути в тренді найсучасніших віянь і течій просто життєво необхідно. Тільки постійне відчуття ритму, котрий відбиває «серце» меблевої індустрії, дає можливість бути на піку нових трендів. А це «серце», як ми знаємо, міститься в Італії, що є законодавицею сучасного дизайну.

Не секрет, що український меблевий ринок в основному зорієнтований саме на італійський стиль – саме звідти черпають натхнення багато дизайнерських студій, пропонуючи нашому покупцеві продукт, переосмислений через призму локальних можливостей.

Саме тому компанія «Меблеві технології» вважає своїм високим обов'язком звернути увагу партнерів-меблевиків на першоджерела і розкрити ті найширші можливості, які досі ще не стали надбанням українських виробників якісних і стильних меблів. У жовтні 2015 року був організований автобусний тур для більш ніж тридцяти компаній на найбільшу профільну виставку SICAM, яка щороку відбувається на півночі Італії в місті Порденоне. Саме тут щоосені збираються провідні компанії Апеннінського півострова, щоб продемонструвати гостям з усієї Європи (а останнім часом виставка стала популярною і серед азіатських й американських меблевиків) усі ті нові розробки, над якими велася копітка робота впродовж останнього року-двох.

Саме тут вперше демонструють нові декори та структури, нові форми і матеріали, нові кріплення і механізми, задають нові стандарти якості, безпеки, ергономіки та технологічності. Тому «Меблеві технології» горді тим, що мали честь стати провідником вітчизняних компаній на цей форум передових меблевих європейських технологій.

Важливим аспектом спільної поїздки стала постійна комунікація та виявлення реальних потреб, які український споживач «транслює» дистриб'юторам матеріалів і комплектуючих через виробників меблів. Саме в процесі тристороннього спілкування з українськими меблевиками і італійськими виробниками вдалося виявити ті актуальні продукти, які дають змогу вирішити поставлені завдання і виходити на новий технологічний рівень.

Результатом такого плідного спілкування і стала низка продуктів, котрі вивела компанія "Меблеві технології» на український ринок за останні три місяці.

Основним лейтмотивом новинок стало розширення програми декорів та структур від італійської фабрики «Cleaf». Нова трендова суперматова поверхня Талко мала попит серед багатьох дизайнерів і замовників. Вона відображає сучасні прагнення в дизайні до приглушених кольорів і м'яких фактур. Три нових декори органічно доповнили і без того багату складську програму ДСП Cleaf.

Бажання компанії «Camar» оптимізувати власні розробки втілилися у реалізації унікального кріплення для настінних панелей. Вдалося поліпшити такі важливі аспекти, як габаритні характеристики, вартість товару і простоту монтажу. Звичайно ж, «Меблеві технології» не змогли не звернути увагу на такі переваги і нові підвішувачі Серії 814 вже є на складі нашої компанії.

Ще одна до геніальності проста розробка від фабрики «Camar», яку вже можна знайти в Україні, – спіралеподібний кабель-канал для комп'ютерної техніки. Просте і невигадливе рішення завдяки «прозорому» дизайну чудово інтегрується в будь-який інтер'єр, а додатковим аргументом його привабливості є абсолютно бюджетна вартість.

Ще раз варто наголосити, що ці цікаві продукти з'явилися завдяки допомозі ділових партнерів компанії «Меблеві технології» – «Cleaf», «Camar» тощо.

«Меблеві технології» горді, що мали честь стати провідником вітчизняних компаній на форум передових меблевих європейських технологій «SICAM»

Компанія «Inoxa» показала на виставці «SICAM» новинки серії Elite. До продуктів цієї серії належать різні рішення, які базуються на використанні овального дроту. Продукція доступна в трьох покриттях: хром, титан і шампань. Дно може бути виконано з пластику HPL (компакт-ламінат завтовшки 5 мм) білого, сірого або кольору  «титан». Також доступне дно із загартованого скла. Вся лінійка продукції обладнана системами повного висування та дотягувачами.

Матеріал надруковано у журналі №2, 2016

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал