Новини

Готовність українських виробників меблів до експорту в Англію

Запрошуємо експортоорієнтовані компанії до участі в пленарній сесії “Готовність українських виробників меблів до експорту у Велику Британію”.

Цілями заходу є:– Презентувати програму технічної допомоги USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕП) та її ініціативи щодо підвищення конкурентоспроможності меблевої промисловості України.– Показати на прикладі виробників меблів Болгарії як співпраця компаній може допомогти вийти на експортні ринки.– Визначити, що означає бути готовим до експорту.– Представити загальний огляд вимог ринку меблів на замовлення у Великобританії (та на інших ринках ЄС).– Анонсувати торгову місію українських виробників меблів у Великобританію, заплановану на липень 2019 р.– Обговорити пропозиції підприємств щодо підтримки розвитку меблевої галузі програмою КЕП та спланувати відповідні заходи.

Дата: 31 травня 2019 рокуПочаток реєстрації учасників: 13:00Тривалість події: 13:00-21:00Локація: м. РівнеЧастина I. Пленарна сесія 14:00-18:00Конференц-зала готелю Оптіма, м. Рівне,вул. Словацького, 9Частина II. Робочі групи з консультантами та нетворкінг 18:30-21:00Ресторан “Баржа”, м. Рівне, вул. Грушевського, 2А

Участь у пленарній сесії безкоштовна за умови попередньої реєстрації: http://bit.ly/CEPfurniture

Кількість учасників обмежена: 70 осібКількість учасників від компанії: 2 особи

Пленарна сесія організовується в рамках підготовки торгової місії для виробників проектних замовлень та меблів з натуральної деревини програми Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал