Статті

Проектування й розрахунок вартості кухонь через інтернет

Компанія «PRODBOARD» – український розробник унікального сервісу для продажу серійної продукції, пропонує меблевим підприємствам, зокрема, онлайн-калькулятор для проектування й розрахунку вартості кухонних меблів.

Програмне забезпечення «PRODBOARD» розроблене для використання на сайтах виробничих компаній. Тобто клієнт самотужки, сидячи вдома чи у власному кабінеті, може спроектувати кухонні меблі й оформити замовлення. Онлайн-калулятор можуть використовувати й менеджери підприємств, котрі безпосередньо в салоні разом із клієнтом спроектують і розрахують вартість готового виробу. До речі, кожна зміна в проекті автоматично корегує його ціну, тому замовник має змогу відразу співставити власні побажання із платоспроможністю. Якщо ж для певного кола клієнтів передбачена знижка, програма її врахує. Для цього клієнтові потрібно зареєструватися у системі й авторизуватися під власним іменем.

Використання цих програм оптимізує виробничий процес, мінімізує накопичення роботи менеджерів і запобігає виникненню великої черги клієнтів. При цьому останнім не доведеться чекати до завершення виготовлення, щоб дізнатися, як виглядатиме замовлена продукція, бо кожна програма передбачає 3D-візуалізацію проекту.

Онлайн-калькулятор кухонь фахівці «PRODBOARD» розробила передусім для виробничих компаній серійних кухонь, а також проектування виробів за індивідуальними ескізами. Для них розробники передбачили спеціальні функції: усі процеси в програмах можна повністю індивідуалізувати, завантажувати власні прайс-листи, автоматизувати їхню синхронізацію із бухгалтерськими програмами, створювати каталоги продукції і матеріалів тощо. Після оформлення замовлення усю необхідну специфікацію клієнтові можна надіслати електронною поштою.

Однак цей продукт можуть використовувати не лише для професіонали, а й недосвідчені користувачі, котрі без вагомих зусиль зможуть виконати необхідні їм операції. Інтерфейс програми легко адаптувати під клієнта. Передбачено «спливаючі» підказки, які допомагають уникнути будь-яких труднощів. Для створення проекту клієнтові потрібно обрати відповідний модуль із запропонованого каталогу, а потім за допомогою «мишки» розташувати складові виробу на відповідні місця.

Програма передбачає розрахунок додаткових послуг, якщо такі надає компанія-користувач. Наприклад, клієнт зможе наочно подивитися, скільки коштуватиме кухня з уже врізаною мийкою чи варильною панеллю і без них.

Етап проектування передбачає трасування променів (від англ. – ray tracing), тобто відблиски світлових променів на меблевих фасадах. За допомогою цього методу можна отримати реалістичне зображення меблів. До того ж спроектовані вироби можна розташувати у повноцінному інтер’єрі – з вікнами і дверима. Окрім того, 3D-малюнок можна перетворити й на звичайне креслення.

За допомогою онлайн-калькулятора клієнтові набагато легше з’ясувати функціональність і матеріали різних кухонних елементів і їхнє оптимальне розташування у виробі. Менеджер при цьому значно економить час, оскільки не чекає, допоки клієнт обере найприйнятніший для себе варіант виробу, а отримує його проект електронною поштою.

Використовуючи програму, виробники мають змогу: створювати власну унікальну базу корпусів; прив’язувати однотипні корпуси, які різняться лише розміром, до окремих позицій прас-листа; створювати власний каталог вмонтованої техніки і фурнітури (ручок, фасадів, декоративних стільниць тощо); завантажувати прайс-листи і автоматизувати їхнє оновлення.

Компанії, які не мають змоги виготовляти унікальні кухонні корпуси (наприклад, на кілька сантиметрів менші від стандартних), можуть встановити у прайс-лист відповідний коефіцієнт (наприклад, 15%).

Використання онлайн-калькулятора кухні надає змогу:

  • створювати приміщення будь-якої форми;
  • вибирати матеріал для виготовлення майбутньої кухні;
  • обирати і розташовувати кухонний корпус із каталогу виробника;
  • обирати і розташовувати побутову техніку;
  • вибирати різні види фасадів і ручок;
  • підбирати оптимальне співвідношення ціни та якості із використанням функції миттєвого відображення сумарної вартості усіх вибраних товарів і послуг;
  • зберігати проект для подальшого редагування;
  • обмінюватися проектом між клієнтами чи клієнтом із менеджером;
  • розміщувати проект у соціальних мережах

Матеріал надруковано у довіднику "Кухня" 2015.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал