Висувні шухляди ArciTech

монтаж швидкий і зручний

Система висувних шухляд ArciTech – не тільки комфортна в користуванні, а й проста та зручна для складання й монтажу. Це наочно продемонстрував працівник представництва «Hettich» в Україні Євген Полюхін.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Торгувати, не працюючи на склад

Один із ефективних інструментів для успішного продажу меблів пропонує компанія «InnovaItalia». Йдеться про візуалізатор, який варто використовувати в магазинах і салонах меблів, передусім дилерських. Про цей програмний продукт та способи його застосування розповідає представник італійської компанії Валеріо Ді Лорето.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Картон замість деревини

Пропозиції майбутнього

Для виробництва меблів у майбутньому замість масивної деревини частіше використовуватимуть матеріали, похідні від неї, зокрема картон. Рівень екологічності таких меблів буде достатнім, а вартість – значно нижчою. Цілком імовірно, що невдовзі картонні меблі стануть альтернативою дерев’яним, пластиковим, штучнокам’яним, скляним і металевим. Ще й з огляду на те, що картон можна легко переробити й повторно використовувати.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Смугасті шафи

Жалюзійні дверцята – це поєднання декорацій і функціональності

Не будемо гадати, чи в моді нині шафи із жалюзійними дверцятами – їх виготовляють, отже, попит вони мають. Такі вентильовані шафи годяться для приміщень громадського користування, наприклад, роздягалень у лазнях чи басейнах, пралень. Але чудово вони вписуються і в інтер’єри житлових приміщень, виконуючи подвійну роль – і функціональну (для вентилювання внутрішнього простору шафи), і декоративну. Дверцятами-жалюзі оснащують шафи для одягу в передпокоях, спальнях, гардеробних. Виготовляють жалюзійні фасади і для кухонних меблів. У Києві компанія «Woodmaker» виготовляє саме такі меблі, про що й розповів нам її представник Олександр Красноперов.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Меблеве виробництво на лісовій плантації

Відтепер дерев’яні меблі вирощують просто неба

3D-принтер для меблів, у якому вихідними матеріалами є повітря, ґрунт і сонце, впровадив власник компанії «Full Drown» (Великобританія) Гевін Манро. Першу продукцію вирощену на лісовій плантації – стілець і світильник – представлено навесні цього року в музеях Роттердама і Лондона.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Абразивні матеріали на всі випадки шліфування

Окрему групу деревообробних інструментів становлять шліфувальні пристрої та абразивні матеріали для більшості з них. Розкажемо про продукцію двох виробників, яку можна знайти на вітчизняному ринку, про технічні й технологічні особливості окремих зразків такого інструменту чи абразивних матеріалів для нього.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

SICAM набирає обертів

Восьма Міжнародна виставка комплектуючих, фурнітури і напівфабрикатів для меблевої промисловості SICAM, відбудеться в Порденоне з 18 по 21 жовтня 2016 року.
Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Олена Листопад: «МERX» – бути №1!

Якщо вдатися до спортивної аналогії й уявити вітчизняний меблевий ринок боксерським рингом, то «МERX» виступає на ньому в найвищій ваговій категорії, через це й нелегко визначити для нього гідного суперника, – з такого порівняння почав розмову з директором напряму «Меблі для дому та офісу» компанії «МERX» Оленою Листопад, – То як би ви з позиції успішності «MERX» охарактеризували нинішній стан вітчизняного ринку?
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Флорентійська школа різьбярства на прикладі меблів Роберто Джованніні

Італійська компанія «Roberto Giovannini» названа на честь свого засновника й багаторічного лідера. Високопрофесійний майстер-червонодеревник й успішний бізнесмен із Флоренції Роберто Джованніні та його помічники виготовляють авторські меблі з натурального дерева, докладаючи чимало ручної праці, за що їхні вироби ще називають різьбленими. Про самого маестро Джованніні, його меблярську школу, історію створення окремих проектів нам розповів під час перебування в Україні комерційний директор італійської компанії Клаудіо Речепутті.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Безліч можливостей штучного каменя

На ринку з’являються все нові й нові модифікації та марки штучного каменя. Хоча за властивостями вони мало чим відрізняються від «піонерів», того ж таки, наприклад, коріану. Різниця – хіба що в колірній палітрі.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал