Тренди від «Kronospan»

Дизайнери компанії «Kronospan» розробили нову ексклюзивну колекцію Тренди 16/17, яка чудово поєднує дерево, камінь і метал. Вже популярну серед покупців колекцію «Kronodesign» доповнили новими 11 деревоподібними декорами ЛДСП, 10 стільницями та 6 брашованими металіками.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Нова якість розсувних систем

Розсувні системи для шаф-купе в «GTV» з’явилися з ініціативи польських столярів і є власною розробкою інженерів компанії. Хоча вони на ринку лише два роки, та вже встигли зарекомендувати себе як вироби з чудовими ходовими властивостями. Детально про вироби розповіли спеціалісти компанії.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«Felder»: постійний рух уперед

З моменту заснування бренда «Felder» минуло 60 років. Це великий шлях становлення та інновацій, що розпочався з маленької майстерні, яка у результаті перетворилася на потужну компанію з представництвами у всіх куточках земної кулі.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Підіймачі фасадів верхніх секцій

Тонко, легко, просто

Для сучасних меблів важливий не лише привабливий зовнішній вигляд, а й практичність. Серед останніх розробок компанії «Нäfele» – підіймальні механізми FREE, що дають змогу максимально доповнити красу інтер’єру своєю практичністю та вишуканістю. Розповідає керівник напряму гуртово-роздрібної торгівлі компанії «Гефелє Україна» Василь Салик.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Поліуретан замість різьблення

переконливо зімітує розкішний інтерʼєр

Віднедавна хорошим помічником меблярів став поліуретан. І не тільки як важлива складова лаків та клеїв... Відлиті з поліуретану елементи меблевого декору є альтернативою різьбленим з дерева. Вони нітрохи не поступаються ручній роботі різьбярів чи вправності високоточних фрезерувально-гравірувальних верстатів за складністю відтворюваних форм, філігранністю й тонкістю виконання деталей. Про поліуретан для литва, в основі якого поліол, виробництва компанії «Хімпоставщик» із Рубіжного Луганської області, розповідає начальник лабораторії технічної взаємодії із споживачами Наталя Козуліна.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Напрямні під дном

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«Vauth-Sagel» для вузьких меблевих модулів

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«Grass»: інноваційна функціональність та індивідуальність

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Розпочалась ДОДАТКОВА РЕЄСТРАЦІЯ для участі в консультативно-навчальній частині проекту Купуймо Разом! 2.0

Підприємці оптимізують кошти закупівель – консультативно-навчальна частина Проекту У серпні 2016 року розпочалось безплатне навчання на e-Learning платформі [www.kupuimorazom.org.ua/moodle] та консалтинг українських підприємців у сфері творення закупівельних груп, що провидиться польськими експертами. Польські підприємці, об’єднані в закупівельні групи отримують конкурентну перевагу заощаджуючи в деяких категоріях до 40% коштів. Чи зможуть і як саме українські підприємці використати цей досвід? Дізнатись про це можна приєднавшись до проекту Купуймо Разом! 2.0. Розпочинається набір учасників до додаткової групи консультативно-навчальної частини проекту. Навчання розпочнеться у вересні і завершиться у грудні 2016 року. Заняття відбуватимуться на платформі e-Learning при он-лайн підтримці польських та українських експертів-консультанів та під час семінарів організованих в Україні.
Купуймо разом 2.0

…І ваш метал блищатиме

Абразиви на гнучкій основі для обробки металів

Із шліфувальними матеріалами й пристроями для обробки деревних поверхонь, що пропонує компанія «ЗОЛОТЕ РУНО», ми нещодавно ознайомили наших читачів.* Це – продукція відомої німецької компанії «Hermes Schleifmittel GmbH». Про металообробні абразиви цього виробника і технології їх використання у меблевому виробництві розповіли представники компанії – директор Детлеф Кляйнворт і технолог Іван Брак під час семінару «Шліфування й різання: просто й ефективно», що організувала компанія «ЗОЛОТЕ РУНО».
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал