BedUp: велике ліжко для маленької квартири

Маленька квартира не повинна виглядати, як некомфортна комора, переконані дизайнери і, залучивши фантазію та інженерні рішення, створили затишну і стильну домівку.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Умієш приготувати – вмій і подати

В Європейській школі дизайну навчають не тільки дизайнерській професії, а й умінню її монетизувати

Cтолична Європейська школа дизайну готує фахівців кількох напрямків, у тому числі дизайну інтерʼєрів. Складовою його частиною є меблевий дизайн, котрий цікавить наше видання. Саме тому про дизайн інтерʼєрів ми розмовдяємо з керуючим директором цього закладу Оленою Шестопаль, котра до того ж є й одним із фундаторів школи.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Експорт-імпорт-2014

Де й скільки меблів продавала й купувала Україна

Перед тим, як рушити уперед, не зайве озирнутися назад: що відбувалося на вітчизняному ринку торік, який експортний потенціал нашої галузі; яка імпортна складова конкуренції на ринку. Своїм бачення меблевої галузі, оперуючи даними статистики, поділився на зустрічі Кайдзен Клубу УАМ Павло Пісной, практикуючий експерт в галузі міжнародної торгівлі, митної справи й транспортної логістики, заслужений митник України. Пропонуємо виклад його виступу.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Меблеві технології №3 (124), 2016 рік

Тільки у журналі «Меблеві технології» №3/2016 можна дізнатися, як редакція допомагає вести українських виробників меблів у Європу і як відбувався форум KIFF-2016, ознайомитися з враженнями про роботу з’їзду УАМ.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Меблеві технології №2 (123), 2016 рік

У журналі «Меблеві технології» №2/2016 читайте інтерв’ю Войцеха Пілки: «GTV» і надалі активно працюватиме на українському ринку.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Меблеві технології №1 (122), 2016 рік

У номері журналу «Меблеві технології» №1/2016 під рубрикам: «Знай наших», «Події», «Технології», «Обладнання», «Менеджмент», «Комплектуючі» і «Матеріали»і надруковані різнопланові матеріали про життя меблевої галузі:
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал