Швейне обладнання. Від звичайного до програмованого

Про професійне швейне обладнання розповідає регіональний представник компанії «Ротонді Укр» Сергій Колесник.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Комплектуючі витонченого дизайну

Для виробництва завіс та інших комплектуючих «Salice» використовує сучасні матеріали, дотримуючись передових технологій та ексклюзивного дизайну.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Володимир Мойсеєнко: «Українська крайка незабаром переважатиме на ринку»

Україна поволі, але впевнено налагоджує нові виробництва основних матеріалів для продукування меблів: у Нововолинську ввели в експлуатацію завод ДСП, згодом у Коростені почали виготовляти власну MDF, а в Миколаєві налагодили виробництво ПВХ-крайки. Із вітчизняним виробником крайкових матеріалів та його продукцією нас знайомить один із співвласників компанії «Kromag» Володимир Мойсеєнко.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Столи-трансформери

Меблева фабрика «МКМ» виготовляє столи-трансформери: за лічені секунди журнальний стіл можна трансформувати в обідній і навпаки.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Фотографії на фасадах викладає «Лукарт», або Дещо про технології фотодруку у меблевому виробництві

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Іван Гринчишин: Новітні склофасади - доступна довершеність краси і практичності

Склофасади компанії «Glass FASAD» із Калуша Івано-Франківської області надійні, безпечні і не мають недоліків, притаманних іншим видам фасадів.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Марта Серветник: «Українські меблі й меблі з-за кордону – це різні рівні, але не якості, а сприйняття»

У надбанні українського декоративно-ужиткового мистецтва – чимало речей з елементами орнаменту. Найпопулярніші з них – гуцульські килими з домотканого шерстяного полотна, які використовували як хатній декор чи атрибут обрядових церемоній. Львівський дизайнер Марта Серветник застосовує їх інакше – вінтажними полотнами рослинного орнаменту подекуди із вкрапленням геометричних фігур вона створює проекти м’яких крісел різних стилістичних форм. Візерунок гуцульської верети/килиму ніколи не повторюється, що й робить меблі унікальними.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Юрій Кайгородцев: форму визначає не стиль, а її математична модель

Про використання параметричного дизайну у виробництві унікальних і трендових предметів меблів та інших елементів інтер’єру розповідає одним з піонерів параметричної методології проектування в Україні та співзасновником об’єднання «KARarchitects» Юрій Кайгородцев:
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Розпочалась консультативно-навчальна частина проекту Купуймо Разом! 2.0

1 серпня 2016 р. розпочалась консультативно-навчальна частина проекту Купуймо Разом! 2.0., що проводитиметься на основі матеріалів розміщених на e-Learning платформі [www.kupuimorazom.org.ua/moodle] та під опікою наших експертів: Ренати Марошек та Матеуша Сагана. Проект Купуймо Разом! 2.0 реалізується в рамках програми Польська Допомога фінансованої Міністерством Закордонних Справ Республіки Польща. Головною метою є ознайомлення учасників з ідеєю і методологією створення та розвитку закупівельних груп серед малого та середнього бізнесу. Основним завдянням проекту є передача знань та навиків необхідних для організації та ведення закупівельної групи в Україні, а також вміння передачі здобутого досвіду іншим підприємцям зацікавленим цією темою.
Купуймо разом 2.0

«Hettich»: традиції та інновації

Андреас ГЕТТІХ, голова ради директорів «Hettich Holding GmbH & Co.oHG»:
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал