Розпочалась ДОДАТКОВА РЕЄСТРАЦІЯ для участі в консультативно-навчальній частині проекту Купуймо Разом! 2.0

Підприємці оптимізують кошти закупівель – консультативно-навчальна частина Проекту У серпні 2016 року розпочалось безплатне навчання на e-Learning платформі [www.kupuimorazom.org.ua/moodle] та консалтинг українських підприємців у сфері творення закупівельних груп, що провидиться польськими експертами. Польські підприємці, об’єднані в закупівельні групи отримують конкурентну перевагу заощаджуючи в деяких категоріях до 40% коштів. Чи зможуть і як саме українські підприємці використати цей досвід? Дізнатись про це можна приєднавшись до проекту Купуймо Разом! 2.0. Розпочинається набір учасників до додаткової групи консультативно-навчальної частини проекту. Навчання розпочнеться у вересні і завершиться у грудні 2016 року. Заняття відбуватимуться на платформі e-Learning при он-лайн підтримці польських та українських експертів-консультанів та під час семінарів організованих в Україні.
Купуймо разом 2.0

…І ваш метал блищатиме

Абразиви на гнучкій основі для обробки металів

Із шліфувальними матеріалами й пристроями для обробки деревних поверхонь, що пропонує компанія «ЗОЛОТЕ РУНО», ми нещодавно ознайомили наших читачів.* Це – продукція відомої німецької компанії «Hermes Schleifmittel GmbH». Про металообробні абразиви цього виробника і технології їх використання у меблевому виробництві розповіли представники компанії – директор Детлеф Кляйнворт і технолог Іван Брак під час семінару «Шліфування й різання: просто й ефективно», що організувала компанія «ЗОЛОТЕ РУНО».
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Ще один деревокомпозитний матеріал

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Розкладні меблі «Меблевого майстра»

«Біформер»: дві форми – подвійну зручність

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Меблі, як витвори мистецтва

Компанія, що відроджує техніку маркетрі

Як виготовляти оригінальні меблі та кому їх пропонувати, знає Олександр Мельник, директор меблевої фабрики «РАдеРА». Він один із небагатьох в Україні, хто розвиває такий напрям художнього оздоблення виробів із дерева, як техніка маркетрі. Компанія має не тільки меблевиробну базу, а ще й навчальну.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

У променях світла

Огляд меблевих світильників

Пристрої для меблевого підсвічування та освітлювання нині утворили окрему групу комплектуючих. Поштовхом до цього стали використовувані в електротехніці світлодіодні технології. Меблеві LED-світильники й підсвічувальні пристрої почали активно витісняти не тільки традиційні лампи розжарювання, а й люмінесцентні та галогенні джерела світла.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Вельмишановні колеги! Редакція журналу "Меблеві технології" від щиро серця вітає Вас з прийдешнім святом - ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ. Нехай це свято додасть вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Декори шпону: мінімалізм і екологічність

Виробник шпонованих плит компанія «Ескада-М», крокуючи в ногу зі світовими викликами, розробила рішення для тих, хто сповідує екоідеї, – серію декорів шпону Touch Of Nature.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Staron та його молодший брат Tempest

Штучний камінь компанії «Samsung»

Штучнокам’яні матеріали виробництва корпорації «Samsung»на зібранні «Академії «ВіЯр» презентував Дмитро Калиниченко, комерційний директор компанії «Старон Україна», котра є офіційним дистриб’ютором матеріалів компанії «Samsung Chell Inc».
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Меблі швидкого монтажу

Є меблі, котрі монтують напрочуд швидко, легко й просто: треба тільки виступ однієї із з’єднувальних деталей вставити в паз іншої. Втім, якщо принцип дії меблевих защіпок легкий, то технологія виконання деяких замкових з’єднань не така вже й проста.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал