Безліч можливостей штучного каменя

На ринку з’являються все нові й нові модифікації та марки штучного каменя. Хоча за властивостями вони мало чим відрізняються від «піонерів», того ж таки, наприклад, коріану. Різниця – хіба що в колірній палітрі.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Шпон – це завжди модний одяг для меблів

Попри очевидні переваги й модні тренди на лакофарбове і плівкове опорядження плитних матеріалів, натуральний шпон є не лише престижним, а й незмінним у меблевій моді. Зазвичай у собівартості меблів він не становить високого відсотка, однак для покупця шпонування є важливим ціннісним показником виробу.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

У стиль «лофт», або Коли шпали і рейки пахнуть затишком і мистецтвом

Шпали з рейками – предмети, які аж ніяк не асоціюються з меблями. Чи не так? Проте креативні майстри зробили ці зазвичай грубі предмети привабливими навіть у меблевих конструкціях.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Меблі без дефектів: система «Lamello» для маскування вад деревини

Швидко і надійно замаскувати природні дефекти дерев’яної заготовки для виробів із високоестетичними вимогами до снаги спеціальній системі швейцарського виробника новітніх технологій кріплення «Lamello».
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Порцелянова кухонна плита: із фантастики – на справжню кухню

Підприємство «Top Porzelanik Barcelona» («ТРВ»), засноване іспанським концерном «Codifel», відоме однойменним порцеляновим плитним матеріалом. І хоча він не є абсолютною новинкою на ринку матеріалів, його продовжують позиціонувати як матеріал, який здійснив революцію в сфері виробництва робочих кухонних поверхонь. Про стільниці з цього композиційного матеріалу розповіла представник компанії-виробника Анжеліка Вагнер.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Клейка стрічка замість цвяхів, шурупів і скоб

Меблеві деталі з’єднують, окрім традиційних способів, за допомогою клейких стрічок, які розподіляють за групами і сферою використання. Які ж вони – клейкі стрічки спеціального призначення?
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Світлодіодна система освітлення Loox годиться для усіх типів розеток

Світлодіод відтворює майже весь спектр кольорів. Світильники LED майже не дають УФ-випромінювання, не нагріваються і є енергоощадними: їх термін експлуатації у 40 разів триваліший, аніж у ламп розжарювання, на нагрівання яких витрачають 96% енергії і лише 4% – на освітлення.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Меблі з палет

Столичним дизайнерам Студії інтер’єрних рішень «Zamok» практичної креативності не позичати, свідченням чому може бути створена ними колекція універсальних меблів Pallet Line. «Палетна» – бо ідейна основа меблевих предметів цієї колекції, а також оригінальних інтер’єрних аксесуарів – звичайнісінька європалета, тобто дерев’яний піддон.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«Новий стиль»: максимум комфорту й ергономічності

Харківська компанія «Новий стиль» як провідний вітчизняний виробник офісних меблів щоразу демонструє цікаві новинки. Серію офісних меблів MEGAN презентує Ольга Маслакова, провідний фахівець з управління асортиментом компанії.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«Impress» форсує бізнес у галузі фініш-плівок

Стала до ладу нова друкувальна лінія з інтегрованою установкою для нанесенню лаку.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал