АМКУ пропонує пілотним закупівельним групам співпрацю

Діалог із Антимонопольним комітетом України (АМКУ) стає дедалі більш обіцяючим для закупівельних груп. Бар’єр у вигляді відсутності прецедентів та наявності правових обмежень може бути подолано шляхом співпраці. Пан Віктор Талах, директор заступник директора Департаменту конкурентної політики АМКУ, під час зустрічі 7 жовтня 2016 року задекларував відкритість АМКУ до співпраці та наголосив на тому, що Комітет розглядає закупвлі в групах, як позитивне явище при умові, що учасники таких закупівельних груп не порушують чинне законодавство України про захист економічної конкуренції.
Купуймо разом 2.0

Матрацна тканина,

що приспить, вилікує і покращить якість життя

Тканина для пошиття матрацних чохлів виконує чимало важливих функцій: забезпечує ортопедичну дію; створює комфортність; захищає внутрішнє наповнення матраца; визначає його вигляд – обличчя матраца. І це ще не все. Вона в різний спосіб стимулює здоровий та якісний сон. Тобто матрацний текстиль – це специфічні, особливі тканини високотехнологічного виробництва. Деякі з них називають і лікувальними, і «розумними» тощо. І не для красного слівця...
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Весь асортимент натуральних олій і воску

… І комфорт на «сосновій олії»

Виробництво хороших лаків і олій для деревообробки можна порівняти з високою кухнею – тільки найкращі інгредієнти, любов і точність у роботі дають у підсумку справді високоякісний продукт. Цю філософію сповідують у компанії «Oli-Lacke GmbH» – невеликому сімейному і зорієнтованому на майбутнє німецькому підприємстві, яке розробляє, виготовляє й продає лаки і матеріали для захисту різних поверхонь. У 1997 році створено торгову марку Oli Natura. Нині в цьому брендовому сімействі – весь асортимент натуральних олій і воску для захисту деревини.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Новинки із Порденоне

Поширює Максим Рогожин

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Колекція ручок на потребу клієнтів

СУЧАСНИЙ МІНІМАЛІЗМ

Асортимент продукції компанії «GTV» є одним з найширших на ринку меблевої фурнітури й освітлення. Він охоплює кілька тисяч позицій, кожна з яких виготовлена з високоякісних матеріалів. Нова колекція ручок від «GTV» відповідає сучасним тенденціями в дизайні меблів та інтер'єру, а головне – потребам клієнтів, забезпечуючи найвищу якість і елегантний вигляд.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Наші на виставці «SICAM»

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Нові барви нітробарвників

… І комфорт на «сосновій олії»

Продукція німецької компанії «Herlac Coswig GmbH» з майже 200-річною історією відома на ринку під торговою маркою «Herlac». Основу виробництва тут становлять сучасні лакофарбові матеріали та барвники для обробки деревʼяних поверхонь. Крім цього, є в його асортименті продукції й промислові лаки та їхні компоненти. Разом із стандартною програмою «Herlac» пропонує промисловим партнерам продукцію на замовлення, а також кnow-how і сервісні послуги. Особливим напрямом у діяльності компанії стала розробка екологічно комфортних рішень, приміром, водних систем або лаків УФ-сушіння.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Новинка з Порденоне

Поширює Максим Рогожин

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Замовлення – виконавцю послуги

Програма, що оминає посередника в логістиці підприємства

Про автоматизацію роботи сервісних деревообробних компаній і складської логістики розповідає Роман Якобишен, технічний директор чернівецької компанії «Detailor», котра у співдружності з дочірньою компанією «ПроЗа» пропонує меблярам програмне забезпечення.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

У Порденону, на «SICAM»

Виставка, про яку зараз усі говорять, і на яку, якщо дуже-дуже захотіти, ще можна встигнути

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал