З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Вельмишановні колеги! Редакція журналу "Меблеві технології" від щиро серця вітає Вас з прийдешнім святом - ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ. Нехай це свято додасть вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Декори шпону: мінімалізм і екологічність

Виробник шпонованих плит компанія «Ескада-М», крокуючи в ногу зі світовими викликами, розробила рішення для тих, хто сповідує екоідеї, – серію декорів шпону Touch Of Nature.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Staron та його молодший брат Tempest

Штучний камінь компанії «Samsung»

Штучнокам’яні матеріали виробництва корпорації «Samsung»на зібранні «Академії «ВіЯр» презентував Дмитро Калиниченко, комерційний директор компанії «Старон Україна», котра є офіційним дистриб’ютором матеріалів компанії «Samsung Chell Inc».
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Меблі швидкого монтажу

Є меблі, котрі монтують напрочуд швидко, легко й просто: треба тільки виступ однієї із з’єднувальних деталей вставити в паз іншої. Втім, якщо принцип дії меблевих защіпок легкий, то технологія виконання деяких замкових з’єднань не така вже й проста.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Фанера. Меблі. Діти

Останнім часом простежується тенденція до виготовлення меблів із фанери. Передусім до фанерного виконання вдаються виробники дитячих меблів: матеріал екологічніший, ніж ДСП; не обтяжує розмірами, міцний, простіше обробляти тощо. Перевагу фанері як основному меблевому матеріалу віддали, зокрема, столичні компанії «Будівельна зірка», «Indigo Wood» тощо.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Висувні шухляди ArciTech

монтаж швидкий і зручний

Система висувних шухляд ArciTech – не тільки комфортна в користуванні, а й проста та зручна для складання й монтажу. Це наочно продемонстрував працівник представництва «Hettich» в Україні Євген Полюхін.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Торгувати, не працюючи на склад

Один із ефективних інструментів для успішного продажу меблів пропонує компанія «InnovaItalia». Йдеться про візуалізатор, який варто використовувати в магазинах і салонах меблів, передусім дилерських. Про цей програмний продукт та способи його застосування розповідає представник італійської компанії Валеріо Ді Лорето.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Картон замість деревини

Пропозиції майбутнього

Для виробництва меблів у майбутньому замість масивної деревини частіше використовуватимуть матеріали, похідні від неї, зокрема картон. Рівень екологічності таких меблів буде достатнім, а вартість – значно нижчою. Цілком імовірно, що невдовзі картонні меблі стануть альтернативою дерев’яним, пластиковим, штучнокам’яним, скляним і металевим. Ще й з огляду на те, що картон можна легко переробити й повторно використовувати.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Смугасті шафи

Жалюзійні дверцята – це поєднання декорацій і функціональності

Не будемо гадати, чи в моді нині шафи із жалюзійними дверцятами – їх виготовляють, отже, попит вони мають. Такі вентильовані шафи годяться для приміщень громадського користування, наприклад, роздягалень у лазнях чи басейнах, пралень. Але чудово вони вписуються і в інтер’єри житлових приміщень, виконуючи подвійну роль – і функціональну (для вентилювання внутрішнього простору шафи), і декоративну. Дверцятами-жалюзі оснащують шафи для одягу в передпокоях, спальнях, гардеробних. Виготовляють жалюзійні фасади і для кухонних меблів. У Києві компанія «Woodmaker» виготовляє саме такі меблі, про що й розповів нам її представник Олександр Красноперов.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Меблеве виробництво на лісовій плантації

Відтепер дерев’яні меблі вирощують просто неба

3D-принтер для меблів, у якому вихідними матеріалами є повітря, ґрунт і сонце, впровадив власник компанії «Full Drown» (Великобританія) Гевін Манро. Першу продукцію вирощену на лісовій плантації – стілець і світильник – представлено навесні цього року в музеях Роттердама і Лондона.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал