Абразивний інструмент як соняшник

Компанія «sia Abrasives Industries» розробила для своїх інструментів новаторську систему отворів – на абразивному крузі вони розташовані у формі спіралі.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Навмисне заразили деревину грибком,

щоб зробити меблі

У виготовлені меблів із використанням найновіших досягнень хімії зроблено новий крок – меблі з агровідходів.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Міжнародну премію за найкращий дизайн інтер'єру

отримав український ресторан

На міжнародному архітектурному конкурсі «International Property Awards», що відбувся наприкінці жовтня у Лондоні, нагороду за найкращий дизайн ресторану отримали засновники мережі «Піца Челентано» Марк ЗАРХІН і дизайнерського бюро ARS-IDEA «Interior and Architectural Design Studio» Арсен КОСТИШИН.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Дитячі меблі «MinsKinds»

Італійська якість і українська душа

Дитячі меблі за дизайном та конструкцією зазвичай більш креативні, ніж меблеві предмети іншого призначення, – творять їх з більшою винахідливістю і фантазією. У цьому можна переконатися, оглядаючи меблі «MinsKinds», які виробляє компанія «D.Borisov» з Дніпра.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Компанія «Hettich» входить до числа найбільших сімейних підприємств

Такий статус ухвалив Фонд сімейного бізнесу

Сімейний бізнес є основою німецької економіки. До найбільших сімейних підприємств Фонд сімейного бізнесу зараховує Групу компаній «Hettich». По всьому світі вона налічує понад 6 тис. працюючих, з них – 3 тис. у Німеччині. На даний момент на «Hettich» завершують професійно-виробниче навчальння 245 молодих людей.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

ПРОЕКТ «КУПУЙМО РАЗОМ! 2.0»

Від травня 2016 р. в Україні реалізується проект «Купуймо Разом! 2.0», головною ціллю якого є допомога українським підприємцям у створенні нового напрямку їх діяльності – закупівельних груп. Проект проводиться спільно польськими і українськими партнерами в рамках програми «Польська Допомога», що фінансується Міністерством Закордонних Справ Республіки Польща. Ініціатором і лідером проекту є Асоціація Ініціатива Родинних Фірм (Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych), а головним українським партнером – Практика Управління (учасник медіагрупи “Промінфо”).
Купуймо разом 2.0

Крайка з водовідштовхувальними властивостями

Куди йдемо: новітні технології й тенденції в деревообробці

Поліпшити експлуатаційні та естетичні характеристики готової продукції, забезпечити стійкий захист від несприятливого впливу високої вологості чи сухого повітря покликана технологію sealTec., розроблена для виробників корпусних меблів.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Проста ідея нанесення клею

Куди йдемо: новітні технології й тенденції в деревообробці

Ексклюзивна технологія наклеювання крайок SLIM LINE із нанесенням клею по краях крайки, запатентована компанією «Stefani», дає змогу отримати деталі вищої якості, ніж із використанням традиційних клеєнаносних роликів, з меншими витратами.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

На часі – лазерна деревообробка

Куди йдемо: новітні технології й тенденції в деревообробці

Кожне нове покоління є свідком появи новітньої технології деревообробки, що дає змогу працювати швидше, точніше і творчо. Твердосплавні леза й широкий вибір нових портативних електроінструментів, наприклад, поліпшили й умови роботи, й якість кінцевого продукту.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Філософія робочої комірки

Куди йдемо: новітні технології й тенденції в деревообробці

Ще з десяток років тому на ринку деревообробки було звичним явищем, коли деревообробник купував верстат із ЧПК, який потенційно міг робити все, що треба виробникові. Цей верстат дуже дорогий. І часто-густо він мав більше функцій, ніж насправді було потрібно на виробництві. Та деревообробник побоювався, щоб його підприємство в майбутньому не стало функціонально обмеженим. На відміну від цієї тенденції нині ринок схиляється в бік менших, більш спеціалізованих верстатів з ЧПК.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал